Προς το περιεχόμενο

Λίγο τη βοήθεια σας για μια πτυχιακή.


Chinaski

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαιρετε παίδες.

 

Στην προσπαθεια μου να τελιώσω και εγώ τις σπουδες μου πρεπει να τελιώσω την πτυχιακή μου. Θα σας είμουν ευγνώμων εάν μπορουσατε να απαντήσετε σε ένα ερωτηματολογιο.

 

Πάρτε όσο χρόνο θέλετε, αλλα θα σας παρακαλούσα να μην συζητήσετε τις πιθανες απαντήσεις σας με αλλους. Τα δεδομένα που θα συλλεχθουν θα χρησιμοποιηθουν μόνο για την εξυπηρέτηση της παρουσας εργασίας.

 

Οι απαντήσεις σας θα είναι ανώνυμες, ωποτε θα σας παρακαλούσα να ειστε οσο το δυνατον ποιο ειλικρινης.

 

Σας ευχαριστω εκ των προτερων

 

http://www.surveymonkey.com/s.aspx?sm=8HBLWLf8wxz2OxauADaZoA_3d_3d

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια παρατήρηση, έχω την εντύπωση ότι οι ερωτήσεις σου κάνουν overlapping σε μεγάλο βαθμό.

 

Edit: Θα βοηθούσε αν ήταν και ορθογραφημένες.

 

Χωρίς κακή διάθεση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε Μενέλαε προφανώς και υπάρχουν οι ερωτήσεις που αναφέρεις ως εσωτερικός έλεγχος του τεστ (όπως το φοβάστε τη φωτιά και το θα θέλατε να γίνετε πυροσβέστης?)

 

Done chinaski

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω ολους οσους συμμετειχαν.

 

Τα ερωτηματα προέρχονται απο δυο καθιερωμενες ερευνες οι οποιες μετρανε διαφορετικες πτυχες του αντικειμενου που απασχολει την παρουσα εργασια. Οι ερωτησεις κανουν overlapping για να μετρηθει με μεγαλυτερη ακρίβεια η εγκυροτητα των δεδομένων καθως και και για το αν υπαρχουν κοινωνικα επιθυμητες απαντησεις.

 

Οσο για τα ορθογραφικα λαθοι να με συμπαθατε αλλα εχω να γραψω ελληνικα απο το λυκειο και ειμαι στην δυσαρεστη θεση να μην μπορω να βρω εναν Ελληνικο speller για το word.

 

Θα προτιμουσα να μην γινει κουβεντα πανω στο ερωτηματολογιο(τουχαλιστον μεχρι να τελιωσω με την συλλογη δεδομενων), οσοι θελετε να το συζητησουμε θα σας παρακαλουσα να μου στειλετε π.μ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...