Προς το περιεχόμενο

Τηλεκοντρολ με ιδια συχνοτητα


Γιάννης Platano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω συνδεσει στην κυρια tv του σπιτιου 2 dvd palyer LG (το ενα και εγγραφης με σκληρο δισκο και το αλλο απλο player).

 

Το προβλημα ειναι οτι οταν απο οποιοδηποτε τηλεκοντρολ μια εντολη για καποιο το κανει και το αλλο και γενικα μπερδευεται η κατασταση...

 

 

Υπαρχει καμμια λυση εκτος απο το βγαζω απο το ρευμα τη μια συσκευη ??? Καποιες φορες μπορει να χρειαζοντε και οι δυο ταυτοχρονα.

 

Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nai yparxei.

Na koliseis ena aftokolito sto mataki tou esthitira pou thes na apomonoseis.

Kai etsi tha einai adinaton na dexete lipseis apo to tilekontrol.

Kane mia patenda me ena P.x aftokolito pou kremas petsetes as poume h kati alo elafti kolitiko oste na min sou asini kai tin kola sto mixanima kai meta h gineka fonazei otan to katharizei

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το δικό μου dvdr έχει μια επιλογή στο μενού του να μπορεί να δουλέψει με το τηλεκοντρόλ του dvd ή όχι, για κοίταξε τις ρυθμίσεις τους μήπως βρείς κάτι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nai yparxei.

Na koliseis ena aftokolito sto mataki tou esthitira pou thes na apomonoseis.

Kai etsi tha einai adinaton na dexete lipseis apo to tilekontrol.

Kane mia patenda me ena P.x aftokolito pou kremas petsetes as poume h kati alo elafti kolitiko oste na min sou asini kai tin kola sto mixanima kai meta h gineka fonazei otan to katharizei

 

 

Ευχαριστω.Νταγιαν δηλαδη για οσους τον θυμουντε...

 

το δικό μου dvdr έχει μια επιλογή στο μενού του να μπορεί να δουλέψει με το τηλεκοντρόλ του dvd ή όχι, για κοίταξε τις ρυθμίσεις τους μήπως βρείς κάτι...

 

 

Ειναι ιδια μαρκα και τα δυο ???

Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...