Προς το περιεχόμενο

AGP και παλι.... Gecube X2600 Pro 512MB?


spid_x

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η Χ1950 είναι αρκετά, εως πολύ, πιο γρήγορη απο την 7600. Έχει όμως μεγαλύτερες απαιτήσεις σε ρεύμα, οπότε θα πρέπει να προσέξεις αν την σηκώνει το τροφοδοτικό σου.

Την 7600GT την έχει ο αδερφός μου σε έναν Ρ4 3.0 και παίζει όλα τα καινούργια παιχνίδια αξιοπρεπώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Χ1950 είναι αρκετά, εως πολύ, πιο γρήγορη απο την 7600. Έχει όμως μεγαλύτερες απαιτήσεις σε ρεύμα, οπότε θα πρέπει να προσέξεις αν την σηκώνει το τροφοδοτικό σου.

Την 7600GT την έχει ο αδερφός μου σε έναν Ρ4 3.0 και παίζει όλα τα καινούργια παιχνίδια αξιοπρεπώς.

 

to idio kanei kai i 7600gs arketa kala se P4 3.00GHz... opote file, an den einai thema xrimatwn, pare x1950pro kai an xreiazetai tsimpa kai ena kalo trofodotiko peripou 500Watt +-50Watt

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

καλησπερα μπορειτε να μου πειτε ενα site να κατεβασω τουs drives για την καρτα γραφικων μου γτ δν εχω το δισκακι..???

η καρτα γραφικων ειναι η εξης

agp gecube x2600pro 512mb

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα μπορειτε να μου πειτε ενα site να κατεβασω τουs drives για την καρτα γραφικων μου γτ δν εχω το δισκακι..???

η καρτα γραφικων ειναι η εξης

agp gecube x2600pro 512mb

ευχαριστω

 

μπες εδω και διαλεξε... πραμα που σαλευει! :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=20&category=69977735&product=989657

http://www.eshop.gr/show_per.phtml?id=PER.516223

 

Ti paizei edo re paidia? giati i 256 einai akriboteri apo tin 512? Mporei genika mia 256 na exei kaliteres epidoseis apo mia 512? ego skeftomai na paro tin proti. to 300W trofodotiko mou prepei na alaxthei? An nai se posa watt? Paixnidia pou thelo na paizo einai pro2008 battlefield 2 ktlp.

 

Αν θιμαμε καλα υπαρχουν δυο 2600 με 256 μνημη η μια εχει ddr2 και ι αλλη ddr3 για αυτο εχει διαφορα στην τιμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...