Προς το περιεχόμενο

ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΑ ΠΑΚΕΤΑ ΧΒΟΧ,PS3


alexmor

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μηπως ξερετε καμια προσφορα που θα βαγαλουν οι 2 εταιρειες ως τις γιοορτες??

 

Ενδιαφερομαι πιο πολυ για Χβοχ

 

Κ πιστευω οτι ολο κ κατι καλο θα γινει μεχρι τις γιορτες για να μη ξεφραγκιαστει κ ο Αι Βασιλης!!!!:-D:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα διαβασει για σημαντικη μειωση τιμης για το ΧΒΟΧ στο pathfinder.gr αν μπορεσεις βρες το αρθρο. Δεν ξερω αν ηταν φημη βεβαια η ειχαν καποια βαση να το γραψουν... Ενδιαφερομαι και εγω για την αγορα του αλλα δεν εχω βρει κατι αλλο που να δειχνει μειωση τιμης..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μηπως ξερετε καμια προσφορα που θα βαγαλουν οι 2 εταιρειες ως τις γιοορτες??

 

Ενδιαφερομαι πιο πολυ για Χβοχ

 

Κ πιστευω οτι ολο κ κατι καλο θα γινει μεχρι τις γιορτες για να μη ξεφραγκιαστει κ ο Αι Βασιλης!!!!:-D:-D

 

Το απλό XBOX με επιπλέον κάρτα μνήμης για να σώζεις και 5 Arcade παιχνίδια κάνει 270? περίπου, και το premium με 2 παιχνίδια και επιπλέον χειριστήριο είναι στα 350?.

Αν πάρεις και το HD-DVD player, νομίζω έχει δώρο η microsoft 5 ταινίες, αλλά τις επιλέγεις από συγκεκριμένες που έχει σε λίστα της.

 

Τράβα στο κοντινότερο σου carrefour και τσίμπα 360 premium με 250 ευρώ.

 

 

Πόσο;;;;

Καλή τιμή, αν είναι όμως το premium με το HDMI. Αν δεν έχεις τηλεόραση ή προβολέα υψηλής ανάλυσης, είναι μια χαρά και το παλιότερο μοντέλο, αλλά αν θες αργότερα να βλέπεις μεγάλες αναλύσεις, το HDMI είναι must.

Επιπλέον τα 2 παιχνίδια και το χειριστήριο που δίνει η microsoft με το premium στα 350, νομίζω αξίζουν την διαφορά.

 

Μην το "πειράξεις" με το που θα το πάρεις για να παίζει αντίγραφα. Πρέπει να το λειτουργήσεις κανονικά κανά 2 βδομάδες μην βγάλει κανά πρόβλημα να είναι εντός εγγύησης. Αν σου βγάλει το πρόβλημα με τα λαμπάκια και το έχεις πειράξει, το κλαίς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ένα site στο εξωτερικό είδα ότι δίνει 5 blue ray ταινίες (από συγκεκριμένη λίστα) με κάθε DVD player, μεταξύ των οποίων και το Playstation 3.

Δεν ξέρω αν και πότε θα έρθει στην Ελλάδα η προσφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Re paiδια διαφωτιστε με καποιος...

πηρα μεταχειρισμενο το xbox 360 core πριν λιγους μηνες και πηρα τω ρα και μια τηλεοραση 32'' lcd me HDMI. Το χβοχ moυ απο πισω εχει θυρα a/v και οχι HDMI. ΤΙ πρεπει να κανω για να το συνδεσω με HDMI με την tv μου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να το συνδεσεις στην εισοδο HDMI της tv σου θα πρεπει να εχει και το xbox εξοδο HDMI ..

Τετοια εξοδο ομως εχουν μονο τα καινουργια xbox απο Σεπτεμβριο κ υστερα , οποτε ξεχνας το HDMI και κανεις μια χαρα τη δουλεια σου τελεια και με το component που προφανως εχεις μαζι με το xbox360 ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To πακέτο Core δεν περιλαμβάνει component cable. Πρέπει να αγοράσεις ένα. Θα συνδέσεις το κόκκινο, πράσινο, μπλε καλώδιο (εικόνα) και άσπρο, κόκκινο καλώδιο (ήχος) στην HDTV σου στις αντίστοιχες υποδοχές.

http://www.xbox.com/en-US/hardware/x/xbox360componenthdcable/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Επανερχομαι σε ενα παλιο θεμα αλλα επικαιρο πλεον !!

Γνωριζετε ,εχει παρει τιποτα το αυτι σας για καμια καλη προσφορα για ΧΒΟΧ 360?τωρα που ερχονται κ γιορτες

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...