Προς το περιεχόμενο

HD2600XT ZALMAN ερωτησεις!


icem4n

Προτεινόμενες αναρτήσεις

χαιρετε παιδια, προσφατα αγορασα την ανωτερω καλη καρτουλα απο το e-shop http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.516758 και ειμαι αρκετα ευχαριστημενος μαζι της. Ομως μερικες φορες οταν τρεχει παιχνιδια σε full αναλυση π.χ.1680*1050, ο υπολογιστης σβηνει. μηπως υπερθερμενεται και το κανει αυτο ή θελει περισσοτερη ενέργεια (εχω τροφοδοτικο 450w).

υπαρχει καποιο προγραμμα που μπορει να ρυθμιζει την θερμοκρασία της ή καποια επιλογη στο bios?

αν εβαζα ενα water cooling system θα αρκούσε?

τελος, υπαρχει καποια επιλογή ωστε τα παιχνιδια να τα παιζει στο πραγματικο τους format π.χ. 4:3 και οχι στο format της οθονης 16:9?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειμαι σιγουρος 100% αλλα επειδη ολα τα αλλα εχουν καλες θερμοκρασιες (cpu, mb) το μυαλο παει στην καρτα επειδη αυτη τραβαει κυριως το ζορι των παιχνιδιων και αποδεδειγμενα ανεβαζει θερμοκρασιες. overclocking δεν εχω κανει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγκατεστησα το atitool αλλα βγαζει ενα μηνυμα πως the kernel mode video driver doesnot seem to be running. τι κανουμε τωρα?

prospathise na to apegatastiseis kai na to egatasteiseis pali,pes ti thermokrasies bgazeis apo to catalyst ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...