Προς το περιεχόμενο

forthnet i otenet


Προτεινόμενες αναρτήσεις

thelo na valo adsl sto 1mbit kai stin perioxi mou den exo kalipsi apo to private diktio tis forthnet alla ton ianouario tha einai ok...ti na valo otenet i forthnet...otenet meno sto 1mbit alla me forthnet vazo 1mbit kai ton ianouario 24 me to idioktito tis..

 

akouo gnomes....

 

 

 

p.s eksoplismo exo kai den tha epilekso propliromeno paketo ..elega na to kano aoristou xronou...aksizei???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε η καλυτερη λυση που εχεισ να κανεις! ειχα οτενετ 768. ενα σου λεω εβαλα forthnet play και σωθηκα. το ιντερνετ πεταει κανονικα, και το βασικοτερο στα μισα κ βαλε λεφτα του οτε. ενα σου λεω εχω 16mbps. δεν θα μετανιωσεις. μετα απο μενα βαλαν 5 φιλοι μου κ καρασωθηκαν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά είναι ότι σε συμφέρει από άποψη τιμής/ταχύτητας αλλά και γενικά.Εδώ και ένα χρόνο έχω otenet 1Mbps και πριν από 2 εβδομάδες έκανα αίτηση για 2play από forthnet.Με λιγότερα λεφτά απ' όσα έδινα στον οτε θα έχω και γρηγορότερες ταχύτητες και απεριόριστες αστικές και υπεραστικές κλήσεις.Είναι αναλόγως τις προτιμήσεις σου.Συμφωνώ με titiko46 μη βλέπεις μόνο αυτές τις 2(εκτός κι αν έχεις ήδη καταλήξει).Γενικά μπορείς να κάνεις μια έρευνα και να δεις τι σε συμφέρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

exo kataliksi anamesa se otenet kai forthnet giati pisteuo oti einai oi kiriarxoi tou adsl stin ellada...tha epilekso forhtnet gia to logo oti o ote den tha mou dosi pote 24 mbps...alla i forthnet mesa sto idioktito tis tha mou dosi...tora an tha poiasi 24 enas theos kserei alla kai 10mbit na klidosi to modem tha eimai kalitera apo ton ote....outos i allos o ote den dinei parapano apo 8 mbit...nomizo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...