Προς το περιεχόμενο

Βοήθεια για το παιχνίδι SYBERIA


emma_k

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας!!!

Μετά από αρκετό καιρό βρήκα το παιχνίδι Syberia.Είχα παιξει το Syberia 2 και μου άρεσε οπότε ήθελα και το 1. Μετά από εγκατάσταση το παιχνίδι μου παίζει τα videακια σε κανονική ταχύτητα, αλλά όταν είναι να παίξω, οι κινήσεις γίνονται σε απελπιστικά αργό ρυθμό(ένα βήμα ο κύριος χαρακτήρας το κάνει σε 8 δευτερόλεπτα-ναι ναι το μέτρησα!!!).Δοκίμασα να χαμηλώσω την ανάληση στα 16 αλλά και πάλι τα ίδια:(

Μπορεί κάποιον να με βήθήσει????thx!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως θα πρέπει σίγουρα να έχεις την τελευταία έκδοση της κάρτας γραφικών σου

Αν όχι κατέβασέ το από το site του κατασκευαστή της κάρτας γραφικών σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γράψε και τα χαρακτηριστικά του μηχανήματός σου μήπως φταίει αυτό..Αν σου είναι δύσκολο πες απλά πότε τον πήρες περίπου..δύσκολο πάντως να μην πληρεί τις απαιτήσεις καθώς είναι πολύ ελαφρύ το παιχνίδι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

AMD Athlon 64x2 DUAL Core Processpr 4200+ 2.20 GHz 1,00 GB RAM

Αλλά τώρα έχω κ άλλο πρόβλημα. Πάω να κανω απεγκατάσταση, και ενω ξεκινάει, με ρωτάει αν είμαι σίγουρι. Τσεκάρω το ναι, αρχιζει, πάει κατευθείαν στο 100% και τελειώνει. Φυσικά δεν γίνεται απεγκατάσταση όσες φορές κ να το κάνω, είτε από προσθαφέρεση προγραμμάτων, είτε από το uninstal

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ειχα παθει κι εγω.Βαλε το patch του game για να στρωσει.Εiναι επειδη εχεις επεξεργαστη διπυρινο. Ψαξε το patch3... Αλλα αν το game ειναι ε χμμμ.... τοτε πρεπει να θελεις και κατι αλλο... ;)

 

http://www.fileshack.com/file.x/1397/Syberia+Retail+Patch+SP3

 

http://www.gamespot.com/pc/adventure/syberia/download_2911427.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα συμβαίνει ακριβώς το αντίθετο. Τρέχει υπερβολικά γρήγορα με συνέπεια να μη μπορώ να παρακολουθήσω τις συζητήσεις. Πριν καλά καλά σταματήσει να μιλάει ο ένας ξεκινά ο άλλος με αποτέλεσμα να ακούς τους χαρακτήρες να μιλούν ταυτόχρονα. Το παιχνίδι είναι αυθεντικό. Τι να φταίει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...