Προς το περιεχόμενο

SAMSUNG 2232BW 22'' WIDESCREEN ??


filippos!!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν έχεις όρεξη διάβασε το review ενος χρήστη...

(μην το πάρεις και τις μετρητοις... μια γνώμη είναι)

 

http://forums.guru3d.com/showthread.php?t=240082

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειμαι αναμεσα σε αυτη και την

A)226BW SAMSUNG

B)226WT LG

μου κανει εντυπωση οτι καμια τους δεν εχει εγγυηση για καμμενα πιξελ.λιγο ρισκο αυτο δεν συμφωνειτε???να ειχε και ενσωματωμενο TV TUNER τι καλα θα ητανε??:-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου κανει εντυπωση οτι καμια τους δεν εχει εγγυηση για καμμενα πιξελ.λιγο ρισκο αυτο δεν συμφωνειτε???

 

Oλες εχουν εγγύηση για κάποια καμμένα ή κολλημένα πιξελ αλλά όχι για μηδεν. Απο 19" και πανω δεν δινουν οι εταιρίες, αλλά υπαρχουν καταστηματα που θα σου δωσουν εγγύηση "μηδεν πιξελ" για 6 μήνες για κάποιο επιπλέον ποσό (30-40ε).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tin pira ego.

Den exo kanena parapono, zontana xromata, kali apokrisi, elaxisto bleeding, poli kales gonies theasis, akoma kai ama kitas apo tin kanto meria tis othonis pou ekei oles pasxoun kai den einai gialisteri. Se genikes grames einai poli kali san othoni. An kai ligo tsimpimeni sta lefta pistebo.

To mono mionektima einai oti i basi tis den gernei pros ta mprosta alla mono pros ta piso kai gia emena pou tin bazo pio psila apo to kefali einai ligo problima.

Leptomeries oson afora se sxesi me tin 226 den ksero ti exei, alla den to metianosa pou tin pira.

Meta apo mia Sony 17" 4ron xronon pou eixa mou fenete oti brika to fos mou.

 

Tin pira mazi me ena filo, pirame kai 0oi 2 tin idia ofoni diladi. Kamia apo tis 2 den eixe kamena pixel, mou fenete oti einai olo kai pio spanio na exoun kamena pixel i othones oso pernaei o kairos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...