Προς το περιεχόμενο

enosi vob arxeion se ena enieo


wizzyman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μονο τα vob εχεις η και τα IFO?

Αν εχεις μονο τα VOB θα ειναι μαλλον κουραστικο να το κανεις χειροκινητα και με αμφιβολα αποτελεσματα

 

Αν τα εχεις, δοκιμασε το dvd decrypter. Ψαξε καποιον οδηγο γαι το πως λειτουργει. Με τα IFO καταλαβαινει μονο του ποια VOB πανε μαζι. Τα ενωνει ολα σε ενα μεγαλο η το σπαει ανα 2 GB αναλογα με τις επιλογες.

 

Βεβαια αν εχεις ολα τα αρχεια (VOB και IFO) μπορεις να τα βαλεις σε ενα folder VIDEO_TS και να χρησιμοποιησεις εναν player που σε αφηνει να δεις dvd απο το δισκο σου (πχ media player classic) λεγοντας του που βρισκονται τα αρχεια (πρεπει να του πεις το folder που βρισκεται το VIDEO_TS, οχι τα VOB)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω παιδια τα εχω μεσα σε φακελο κ μου τα ανοιγει κ βλεπω την ταινια κανονικα θελω ομως να τα ενωσω για να τα μετατρεψω σε divx για να την περασω στο κινητο μου.μπορει να βοηθησει κανεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

wizzyman εγω τα vob αρχεία τα ενώνω με το Nerovision όπως είπε και ο Γιάννης Platano λογικά μπορείς να το κάνεις κι εσύ!

 

Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το nero αν δεν το έχεις pm me ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω παιδια τα εχω μεσα σε φακελο κ μου τα ανοιγει κ βλεπω την ταινια κανονικα θελω ομως να τα ενωσω για να τα μετατρεψω σε divx για να την περασω στο κινητο μου.μπορει να βοηθησει κανεις?

 

Όπως λέει ο φίλος Bspus Δοκίμασε DVDFab Platinum Έχει πολλές δυνατότητες και για κινητό και για πολλά άλλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...