Προς το περιεχόμενο

vista control panel help plz


themis1983

Προτεινόμενες αναρτήσεις

gia sas

 

 

exw ta vista ulti. kai otan anoigw to control panel kanei pws fortonei alla meta pao ligo vgazei ekeino to minima pou otan kapia efarmogi den antapokinetai leei kleisimo efarmogis i na vrei lysi to exw kanei apeires fores kai restart ekana... timporei na ftaiei?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορεί να είναι χαλασμένη η κοπια των windows για να λες ότι και μετά το format πάλι υπάρχει το πρόβλημα..

 

evala apopanw ta windows den ekana format kai otan ta eixa valei prwti fora ola mia xara itane

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου θα κανες που θα κανες format γιατι δεν εκανες clean install και τα περασες απο πανω;;Νομιζω πως ετσι επιβαρυνες το δισκο σου με αχρηστα δεδομενα..παλια προγραμματα κλπ. ασε που οσες φορες εχω κανει εγκατασταση απο πανω και γω δεν διορθωνει το προβλημα αλλα απλα μου τρωει χρονο.. συμφωνω παντως με την αποψη σου οτι τα Vista δεν ειναι και η καλυτερη επιλογη..ειναι αρκετα βαρυ λειτουργικο με πολλα φρου φρου κι αρωματα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου θα κανες που θα κανες format γιατι δεν εκανες clean install και τα περασες απο πανω;;Νομιζω πως ετσι επιβαρυνες το δισκο σου με αχρηστα δεδομενα..παλια προγραμματα κλπ. ασε που οσες φορες εχω κανει εγκατασταση απο πανω και γω δεν διορθωνει το προβλημα αλλα απλα μου τρωει χρονο.. συμφωνω παντως με την αποψη σου οτι τα Vista δεν ειναι και η καλυτερη επιλογη..ειναι αρκετα βαρυ λειτουργικο με πολλα φρου φρου κι αρωματα..

 

swsta alla lew den ekana format den thelw giati den exw pou na valw ta arxeia mou

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...