Προς το περιεχόμενο

Digimania


theoritikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτή η digimania δεν αντέχεται πια!

Ήθελα μπαταρίες για το cd player imp-550 μιας και οι παλιές είχαν αρχίσει να χαλάνε (το έχω κάμποσα χρόνια το εν λόγω player..) . Έκανα μια μικρή έρευνα και δεν βρήκα πουθενά αντίστοιχες μπαταρίες, έτσι είπα να απευθυνθώ στην "αντιπροσωπεία" . Βρίσκω τα τηλέφωνα τους στο site τους, αλλά ήταν Δευτέρα (είναι ανοιχτά Τρίτη-Πέμπτη, πολύ περίεργο ωράριο δεν έχουν??).

Παίρνω την Τρίτη κατά τις 11.30 αλλά δεν το σήκωνε κανείς. Δοκιμάζω αργότερα ξανά τίποτα. Καλώ το δεύτερο νούμερο,είναι φαξ (χάθηκε ο κόσμος να το αναφέρουν πως είναι φαξ??). Δοκιμάζω ξανά μετά από ώρα, πάλι τίποτα.

Δοκιμάζω πάλι χτες και πάλι δεν πήρα απάντηση. Τσαντισμένος που δεν απαντάνε, πάω από το κατάστημα (μένω σχετικά κοντά) στην Λεωφόρο Συγγρού. Έκπληκτος ανακαλύπτω πως έχουν κλείσει οριστικά και δεν έχουν καμιά επιγραφή ή κάτι άλλο που να λέει πως να επικοινωνήσουμε μαζί τους!!!

Το σπαστικό είναι πως το site δουλεύει κανονικά, αλλά δεν λένε τίποτα σχετικό!!

Για την ιστορία, βρήκα μπαταρίες στο κατάστημα Δήσιος, αλλά δεν είναι οι original και είναι λιγότερα Mah.

Έτσι μου έρχεται να πάω να τους καταγγείλω στο ΙΝΚΑ!!

Την έχει πατήσει κανένας άλλος με αυτούς ή είμαι εγώ ο άτυχος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είχα και εγώ το ίδιο πρόβλημα με την μη εύρεση μπαταρίας και τελικά βρήκα στο MediaMarkt.

ίδια χωρητικότητα και υποψιάζομαι και ακριβώς ίδια μάρκα. είναι gp batteries

http://www.gpbatteries.co.uk/products/rechargeable_batteries/nickel_metal_hydride.html η prismatic

αν έχετε τις original πρέπει να έχουν και ίδιο κωδικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...