Προς το περιεχόμενο

Αναβαθμιση Tellas


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλη σας μερα..

Εχω κανει αναβαθμιση απο TELLAS 768 (dl 80kb/sec) στο ιδιοκτητο TELLAS 4Mbps.. η ταχυτητα του Download ηταν γυρω στα 380-400kb/sec.. ολα καλα ως εδω... μεχρι που πριν 2 βδομαδες περιπου η TELLAS 3πλασιασε τα 4Mbps σε 12Mbps..απο εκεινη τη στιγμη και ως τωρα το Download των 12Mbps ειναι 60kb/sec.... Πιο κατω και απο την 768!!

 

Μπορει κανεις να μου πει τι σκατα να κανω? να τους παρω τηλ και να αρχισω να βριζω????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλη σας μερα..

Εχω κανει αναβαθμιση απο TELLAS 768 (dl 80kb/sec) στο ιδιοκτητο TELLAS 4Mbps.. η ταχυτητα του Download ηταν γυρω στα 380-400kb/sec.. ολα καλα ως εδω... μεχρι που πριν 2 βδομαδες περιπου η TELLAS 3πλασιασε τα 4Mbps σε 12Mbps..απο εκεινη τη στιγμη και ως τωρα το Download των 12Mbps ειναι 60kb/sec.... Πιο κατω και απο την 768!!

 

Μπορει κανεις να μου πει τι σκατα να κανω? να τους παρω τηλ και να αρχισω να βριζω????

 

Επειδη σε βλεπω νεο στο φορουμ,μην χρησιμοιποιης λεξεις που δεν αρμοζουν σε αυτο το φορουμ,κοβεις την ορεξη το να σε βοηθηση καποιος απο εδω μεσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) Νεος στο φορουμ δεν ειμαι.. απλα ειναι το 1ο ποστ που κανω για κατι που με απασχολει.. :)

2) Σορρυ για το λεξιλογιο μου στο πρωτο ποστ.. αλλα μου χεφυγε απο την αγανακτηση.. :P

και

3) Εχω παρει τηλ. πανω απο 5-6 φορες στην ΤΕΛΛΑΣ τις τελευταιες 2 βδομαδες μιλωντας με χαμηλους τονους και η απαντηση ηταν οτι εγινε ελεγχος στην γραμμη μου και ολα ειναι καλα.. και οτι δεν ξερουν που ειναι το προβλημα και θα το ψαξουν.. Για αυτο ειπα μηπως ειναι καλυτερα να τους βρισω και να βρουν τη λυση??

 

thx κι ολας για τις απαντησεις σας.. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εδώ εγώ θα κάνω την κλασική ερώτηση....

Την ταχύτητα του dl την βλέπεις (τα Νο που μας λες...) από κάποιο δυνατό-καλό ftp ή είναι από διάφορα p2p προγράμματα (βλ. torrents...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To RapidShare δεν είναι αξιόπιστη πηγή για να κρίνεις. Δοκίμασε να κατεβάσεις ένα σχετικά μεγάλο αρχείο από ένα από τα παρακάτω και δες που τερματίζει η ταχύτητά σου...

 

ftp://ftp.otenet.gr/

 

ftp://ftp.forthnet.gr/

 

ftp://ftp.ntua.gr/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
apo to Rapidshare.com einai ta dl pou sas leo..

 

btw.. pes kai ena dunato ftp opos les gia na to tsekaro..

 

ah kala to rapidshare einai analoga apo pio server katevazeis kai an xrhsimopoieis download manager (me accelerator) arketoi servers ekei sernontai mexri ahdias kai asfalws einai analoga thn wra pou katevazeis...yparxoun wres pou apla oi taxythtes einai pstn...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

apo to Rapidshare.com einai ta dl pou sas leo..

 

btw.. pes kai ena dunato ftp opos les gia na to tsekaro..

 

αυτά που αναφέρει ο giogr4.

Δοκίμασε να κατεβάσεις μερικά αρχεία (μεγάλα, >200mb) ταυτόχρόνα να δεις συνολική ταχύτητα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η αναβαθμηση εχει γινει σε ολους τους συνδρομιτες τις τελλας ?

το λεω γιατι εμενα το ρουτερ μου λεει ακομα 4011 Κbps ....

 

και κατι που μου φενετε πολυ υποπτω.το upload ειναι 1021 !!!!

μου φενετε οτι θα εχω προβληματα ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...