Προς το περιεχόμενο

Kαιρος για μια αναβαθμησση στο pcaki


Sadman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

λοιπον μετα απο πολυ καιρο αποφασησα να κανω μια αναβαθμηση στο (1)PC μου γτ θα το δωσω στον αδερφο μου.

Θα κρατησω τις μνημηες και την καρτα γραφηκων για μενα.

Οποτε σκεφτηκα να του παρω

http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=20&category=69977727&product=842478 μια τετοια και να του δωσω και μια 256 που εχω για πειραματα και δν την χρειαζομαι.

καρτα γραφηκων σκεφτομαι κατι σε 8800γτ αλλα φοβαμαι το bottleneck....

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.528374 ολα αυτα πανω σε αυτην την μιτρηκη με εναν P4 "presshot" [email protected] Stock cooled(σιγα μι του δωσω την ninja rev B)

Τροφοδοτικο θα του αδειασω ενα sweex 410watt(τα βγαζει ολα)

Δν ξερω λετε να του δωσω τπτ αλλο?

Καρτα γραφηκων πειτε καμια που δν θα τρωει bottleneck.

Θελει να παιζει κανα crysis(to poli sto medium)και κανα pro street.

Για ριξτε καμια ιδεα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε συ πολυ τα μπερδευεις τα πραγματα δωσε τον υπολογιστη στον αδερφο σου οπως ειναι και παρε ενα καινουριο και τερμα...αφου καλυτερη καρτα απο την 8800 που θες να του παρεις δεν παιζει αρα βλακεια να πληρωσεις για να του παρεις καλυτερη απο τη δικια σου και να κρατησεις τη χειροτερη!το ιδιο ισχυει και για τις μνημες γιατι αν παρεις καινουριο motherboard θα ειναι κατωτερες των περιστασεων...κρατα μονο την ψυκτρα και αν...και τελος παρτου και το χαρτζιλικι του μηνα:devil: και καθαρισες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οπας εγω εχω ιδη pc για μενα.Απλα δν θελω να του δοσω τπτ απο τα δικα μου γιατι ολα ειναι μονταρισμενα ;).

Motherboard δν θα του παρω καινουργιο απλα διχνω πιο εχει.

Τις μνημες αυτες δν του τις δινω γτ σε καμια βδομαδα θα τις παρει στο χερι.Ειναι ισα ισα για ενα benchaki.

Παντως πες καμια που να μην τρωει bottleneck.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...