Προς το περιεχόμενο

Στοίχημα από το Internet


yannikas_p

Προτεινόμενες αναρτήσεις

genika katalaba ti paizei alla re panatha as paroume to paradeigma parapano

Chelsea - Arsenal HC 0:1

an podaro stin chelsea simainei oti prepei na kerdisei me 1 goal diafora i me pano apo ena goal diafora???katalaba pos paizetia to handy cap gia ton filoxenoumeno alla den katalaba gia ton gipedouxo.diladi handy cap 0:1 stin prokimeni periptosi gia tin chelsea ti simainei???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

αυτό που λές για το γηπεδούχο δεν είναι χαντικαπ 0:1 είναι χάντικαπ 1:0 :)

 

Λοιπόν σε αυτο που μου ζητάς αν παίζεις Τσελσι - Αρσεναλ με χαντικαπ 0:1 αν έχεις ποντάρει Τσέλσι πρεπει να κερδίσει με 2 και πάνω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παίδες θέλω τη βοήθειά σας.Έκανα ανάληψη απ'την eurobet,με χρεωστική παίζω στις 3 του μηνός.Τα λεφτά ακόμη δεν μπήκαν.Τους στέλνω μύνημα και μου λεν θα το κοιτάξουν.Η απάντηση και πάλι σχεδον άμεση πως αν δεν μπούν μέχρι και την Δευτέρα να τους ενοχλήσω.Ε δεν μπήκαν.Ξαναστέλνω μύνημα σήμερα και μου λένε πως η συναλλαγή με την κάρτα εγινε 03-04-2005 και ήταν επιτυχής και μάλιστα μου δίνουν ένα κωδικό με 23 νούμερα και να τόν δώσω λέει στην τράπεζα μου για ν'ανιχνεύσει τα χρήματα.Παίρνω τηλ. στην τράπεζα και τζίφος.Δεν έγινε καμία συναλλαγή και το νούμερο που τους δίνω δεν βγάζει τίποτε.Help ρε παιδιά γνωρίζει κανείς τι παίζεται;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμα εχει γίνει τέτοιο πράμα δεν πρόκειται να βρεις ακρη με email και τηλέφωνα. Καλύτερα να πας ο ίδιος στην τράπεζα και να τους δώσεις αυτον τον αριθμό να το κοιτάξουν εκείνη την ώρα, και εν ανάγκη αν λενε οτι δεν υπάρχει τέτοια συναλλαγή να σου υπογράψουν ενα χαρτι οτι πραγματικα δεν υπάρχει ωστε να το δείξεις στην EUROBET

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμα εχει γίνει τέτοιο πράμα δεν πρόκειται να βρεις ακρη με email και τηλέφωνα. Καλύτερα να πας ο ίδιος στην τράπεζα και να τους δώσεις αυτον τον αριθμό να το κοιτάξουν εκείνη την ώρα, και εν ανάγκη αν λενε οτι δεν υπάρχει τέτοια συναλλαγή να σου υπογράψουν ενα χαρτι οτι πραγματικα δεν υπάρχει ωστε να το δείξεις στην EUROBET

Σ'ευχαριστω αδερφέ για το ενδιαφέρον και παιδιά ακούστε το κουφό της υπόθεσης.Εχω και πιστωτική κάρτα γραμμένη.Οι μάγκες τι έκαναν;Ενώ εγώ ζήτησα ανάληψη στην χρεωστική αυτοί μου τα έβαλαν στην πιστωτική αλλά στις αναλήψεις μου έγραφε χρεωστική αλλά με τον αριθμό της πιστωτικής τον οποίο δεν πρόσεξα αφού ήμουν σίγουρος πως ζήτησα χρεωστική και μου λένε πως αν έχω πάμω από 1 κάρτα γραμμένη τα χρήματα πάνε στην κάρτα απ'την οποία τραβήχτηκαν τα χρήματα.Ρε γαμώτο γιατί δεν μύρισα τα νύχια μου πρώτα.Στο πέμπτο μύνυμα μου είπαν πως μπήκαν στην πιστωτική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σ'ευχαριστω αδερφέ για το ενδιαφέρον και παιδιά ακούστε το κουφό της υπόθεσης.Εχω και πιστωτική κάρτα γραμμένη.Οι μάγκες τι έκαναν;Ενώ εγώ ζήτησα ανάληψη στην χρεωστική αυτοί μου τα έβαλαν στην πιστωτική αλλά στις αναλήψεις μου έγραφε χρεωστική αλλά με τον αριθμό της πιστωτικής τον οποίο δεν πρόσεξα αφού ήμουν σίγουρος πως ζήτησα χρεωστική και μου λένε πως αν έχω πάμω από 1 κάρτα γραμμένη τα χρήματα πάνε στην κάρτα απ'την οποία τραβήχτηκαν τα χρήματα.Ρε γαμώτο γιατί δεν μύρισα τα νύχια μου πρώτα.Στο πέμπτο μύνυμα μου είπαν πως μπήκαν στην πιστωτική.

 

Καλά αλλά να τα χάσεις από την Eurobet δεν γίνετε

Λάθη γίνονται αλλά μην ανυσηχείς

Από τις καλύτερες στο χώρο και σοβαρότερες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν το έγραψε κανείς ποιό πρίν αλλά βαρέθηκα να διαβάσω όλες τις σελίδες, είχα ακούσει προσφορά στο supersport FM για 30 euro στο betfair.gr

Μπαίνεις στο site http://www.sport-fm.gr/ και πάς στο Betfair Bonus

Εμένα δε μου έβαλαν ακόμη τα λεφτά αλλά περιμένω ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...