Προς το περιεχόμενο

Στοίχημα από το Internet


yannikas_p

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Σκέφτομαι να γραφτώ στην sportingbet αλλά δεν ξέρω ακόμα. έχω κάποιες αμφιβολίες όσον αφορά τον τρόπο λήψης χρημάτων.(ανάληψη)

Σκέφτομαι να χρησιμοποιήσω την Προπληρωμένη κάρτα για την κατάθεση και για την ανάληψη, τον τρόπο "Μεταφορά σε τραπεζικό λογαριασμό"

 

Έχω κάποιες ερωτήσεις για τους γνώστες λίγο..

1) Εαν επιλέξω για την ανάληψη των κερδών μου την μεταφορά σε τραπεζ λογαριασμό,χρειάζεται ταυτότητα,φωτοτυπίες και τέτοιου είδους πιστοποιητικά?

2) Το ελάχιστο ποσό που καταθέτεις είναι 0.5ε ? δηλαδή όπως στον ΟΠΑΠ που είναι 0.3ε? έτσι είναι?

3) Πόσες μέρες κάνει αν επιλέξεις την μεταφορά σε τραπεζικό λογ/μό να σου μεταφέρουν τα χρήματα?

4) Χωρίς να γραφτώ έκανα κάτι δοκιμές με πονταρίσματα και κάπου πήρε το μάτι μου εκεί στα πιθανά κέρδη που βγάζει απο κάτω , το εξής μήνυμα: << Each Way: 1/3 1 - 2 >> , τί σημαίνει αυτό?

5) Αυτό που θέλω να ρωτήσω, είναι οποιαδήποτε στιγμή (αρκεί εννοείται να μην χρωστάω τπτ κλπ.) μπορώ να δώσω εντολή να διαγραφτεί το account μου ?

6) πόσα λεπτά πρίν τον αγώνα/γεγονός επιτρέπεται να ποντάρεις για το live στοίχημα?

 

Γενικά είναι αξιόπιστη σαν εταιρεία? Sorry για τις πολλές ερωτήσεις αλλά θέλω αυτά τουλάχιστον τα πράγματα να τα έχω ξεκαθαρίσει :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) Μια φωτοτυπία της ταυτότητας.

2) Ναι

3) Εξαρτάται - καμμια βδομάδα συνήθως

4) -

5) Ναι

6) Στους μεγάλους αγώνες που υπάρχει και τηλεοπτικη κάλυψη, δευτερόλεπτα.... - σε πιο μικρους μπορεί να είναι 1-2 λεπτά.

 

Σκέψου και bwin - έχει 100% bonus αυτό το καιρό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικά η φωτοτυπία ταυτότητας για την ανάληψη χρημάτων με τη μέθοδο "μεταφορά σε τραπεζικό λογ/μό" ισχύει??? και κάτι άλλο που ξέχασα,πόσο σε χρεώνει για τη μεταφορά η sportingbet ή η τράπεζα αντίστοιχα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα δεν μου ζητησαν ποτε φωτοτυπιες η οτιδηποτε αλλο στην sportingbet. Βεβαια εχω πολλα χρονια που γραφτηκα αλλα νομιζω πως δεν ζητανε . Αλιμονο .

ισως ομως καποιες εταιριες να το κανουνε

 

Για προμηθεια νομιζω οι τραπεζες ειναι αυτες που ισως κρατανε και οχι οι εταιρειες . Ακριβως ομως δεν ξερω .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...