Προς το περιεχόμενο

Hol double play-mipws thn patisame?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Kalimera se olous!prosfata ekana aithsh gia to hol double play ews 24mbit. O eksoplismos eftase kanonika opws mou eixan pei (5 meres peripou), kai twra perimenw na ginei h energopoihsh. H kollitos mou syndethike idi kai thn idia mera tou tilefwnisan apo th hol kai tou eipane oti epeidi to diktyo ths hol den einai akona etoimo tha plhrwnei to gnwsto pagio ston OTE.vevaia otan tilefwnika ekane thn aitisi ton diavevaiwsan oti h perioxh tou kalyptetai apo to diktyo ths hol kai oti kamia sxesi de tha yparxei me ton ote.me liga logia pseytes an isxysei kai sthn periptwsh mou.exei kaneis analogi empeiria?

 

p.s th diakopi dyndromis me ton paroxo pou exw twra ton analamvanei h hol?kai se ayto to thema yparxrei asafeia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη γράφεις greeklish...

 

Θα χρειαστείς μεγάλη υπομονή μέχρι να σου βάλουν το double play... εγώ ήδη κλείνω 2 μήνες αναμονής και ας είχα ήδη ίντερνετ μέσω του δικτύου της HOL... Αν δεν έχει κάλυψη στην περιοχή σου και πρέπει αρχικά να σου δώσουν μέσω ΟΤΕ οφείλουν να σε ενημερώσουν πριν υπογράψεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητέ φίλε, το πρόβλημα μου δεν ειναι η αναμονή!εξάλλου έχω σύνδεση. στην περίπτωση του φίλου μου, τον ενημέρωσαν εκ των υστέρων γι'αυτη τη μικρή "λεπτομέρεια". Οι ίδιοι διατείνονται ότι το δίκτυο καλύπτει την περιοχή, προφανώς για να αποσπάσουν πολλές υπογραφές και στη συνέχεια στο πετάνε το παραμύθι.Είναι τουλάχιστον αλητεία αυτό που έκαναν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...