Προς το περιεχόμενο

msn i plus


NTALARAS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το Plus! είναι απλά μια επέκταση. Κάθεται πάνω στο κανονικό MSN και προσθέτει νέες δυνατότητες. Δυστυχώς, υπάρχουν μερικές φορές προβλήματα και κολλήματα (συνήθως όχι, αλλά συμβαίνει πού και πού).

 

Ρίξε μια ματιά εδώ http://www.msgpluslive.net/ για τις δυνατότητες και το πώς θα το κατεβάσεις. Αν δεις ότι δε σου αρέσει, μπορείς να το απεγκαταστήσεις. Να έχεις το νου σου μόνο, στην εγκατάσταση σε ρωτάει αν θέλεις να εγκαταστήσει ένα διαφημιστικό πρόγραμμα, εκεί μπορείς (και καλό θα είναι, για σένα) να απαντήσεις πως δε θες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Plus! είναι απλά μια επέκταση. Κάθεται πάνω στο κανονικό MSN και προσθέτει νέες δυνατότητες. Δυστυχώς, υπάρχουν μερικές φορές προβλήματα και κολλήματα (συνήθως όχι, αλλά συμβαίνει πού και πού).

 

Ρίξε μια ματιά εδώ http://www.msgpluslive.net/ για τις δυνατότητες και το πώς θα το κατεβάσεις. Αν δεις ότι δε σου αρέσει, μπορείς να το απεγκαταστήσεις. Να έχεις το νου σου μόνο, στην εγκατάσταση σε ρωτάει αν θέλεις να εγκαταστήσει ένα διαφημιστικό πρόγραμμα, εκεί μπορείς (και καλό θα είναι, για σένα) να απαντήσεις πως δε θες.

 

an to ekgatastiso ekeino to diafimitiko meta den mporo na to kanw apegkatastasi???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω... Είναι πιθανό να πρέπει να απεγκαταστήσεις όλο το Plus για να φύγει.

 

Αν δε θες (που μάλλον δε θα θες) το διαφημιστικό, απλά πες 'No thanks, I refuse to give my support' στον εγκαταστάτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω... Είναι πιθανό να πρέπει να απεγκαταστήσεις όλο το Plus για να φύγει.

 

Αν δε θες (που μάλλον δε θα θες) το διαφημιστικό, απλά πες 'No thanks, I refuse to give my support' στον εγκαταστάτη.

 

kapoios m eipe oti an to katevasw tha poiasei io to pc eine alitheia???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι κανενα ιο δε θα πιασεις εμενα με βολευει παρα πολυ λογω των tabs στις ανοιχτες συνομιλιες και δεν εχεις να διαχειριστεις 5 παραθυρα

 

Ναι, σωστά. Εγω έχω 10 άτομα όλα κι όλα στις επαφές, στην χειρότερη περίπτωση μιλάω με 3 άτομα ταυτόχρονα. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...