Προς το περιεχόμενο

plz,hlp με registry!


marios1957

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω κατεβασει απο τον επισημο τοπο της xing τον αντιστοιχο mpeg encoder(2.2).Κανοντας την περατζαδα μου στο "Επανιδειν",κατεβασα τρια "διαμορφωτηρια"(για τον χρονικο περιορισμο και το μεγεθοσ αρχειου).Ενω λεει(το prog) οτι δουλευει σωστα(βγαζει μαλιστα και τον υπολειπομενο χρονο κωδικοποιησης),εν τουτοις στο 1 0/0-ενα τοιςεκατο- σταματαει...Δοκιμασα με τις φτωχες μου γνωσεις να αλλαξω διαφορες τιμες στη registry-HEY_LOCAL-MACHINE>SOFTWARE>XING,εν τουτοις τιποτα δεν καταφερα...Τα δοκιμασα ολα(τα "διαμορφωτηρια"),αλλα ολα εχουν το ιδιο αποτελεσμα.Μετα απο δυο λεπτα σταματαει...<P>Λιγη(και πολυ μου κανει)βοηθεια,και αν νομιζει ο mod οτι δεν εχει θεση εδω μεσα η προσβαλλει τα "χρηστα ηθη" του forum μας,ας το σβησει -χωρις παρεξηγηση.Το μονο που δεν θελω ειναι αυτο!<P>Λοιπον,πια τιμη μπορω να αλλαξω στην registry και πως... frown.gif" border="0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα το ονοματισω,εκλεισε η πορτα...ΠΡΕΠΕΙ να αλλαχτει κατι στην registry,δεν ξερω που ακριβως και τι,για να μπορεσω να ξεπερασω-εκτος απο την χρονικη περιοδο-και την διαρκεια "τρεξιματος" του προγραμματος...Ενω μου δινει την εντυπωση οτι προχωραει κανονικα,σταματαει μετα απο 1 0/0...<P>Καπου,σε αναλογης ερωτησηs ξενου forum,ειπωθηκε καπου στο: "HKEY_CLASSES_ROOT...τρεχαγυρευε",αλλαζεις-διαγραφεις καποια τιμη και σβηνει τελειως η 30ημερη(και με το νομο!!!)trial...<BR>Αντε,βοηθατε αδερφια τον ασχετο lamer και γω στο γαμο σας... frown.gif" border="0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκατσα τεσσερις ωρες και ηλεγξα μια προς μια ολες τις εγγραφες στη registry που αναφερονται στη λεξη "xing".Τις διεγραψα ολες-τζαμπα κοπος...Με βλεπω να παραμενω στο παλιο καλο freeware TMPGEnc...<BR>Gamoth moy... frown.gif" border="0 frown.gif" border="0 frown.gif" border="0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Pragmati milame gia mia kataxwrisi sti Registry alla oxi toso apli na ti breis opws apo ta kleidia toy Xing.Prokeitai gia ena kleidi CLSID sto HKEY_CLASSES_ROOT poy den prokeitai na to breis 'psaxnontas'.Me ena registry monitor programmataki-blepeis poio kleidi einai kai pragmati an to sbiseis tote ola ok-etsi bgazw ola ta trial- wink.gif" border="0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

gia reg mon edo: <A HREF="http://www.sysinternals.com/" TARGET=_blank>http://www.sysinternals.com/</A> <BR>crack den mporo na vro - paraeinai palio!<BR>ama den mporeis na vreis kati xanapes sou [tha to dokimaso ego (tha to ekana idi alla emplexa me malakies ote kai isdn!)]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...