Προς το περιεχόμενο

Μεγαλο Προβλημα με το Bootcamp


Polemidas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαιρετω, ειμαι καινουριος...Λοιπον αντιμετωπιζω το εξης προβλημα στον macbook μου...

Προσπαθησα αρκετες φορες να παιξω παιχνιδια στο bootcamp αλλα δυστηχως με το που ξεκιναει το παιχνιδι μετα απο 3 λεπτα λειτουργιας με μαθηματικη ακριβεια κρασαρει και κλεινει τον υπολογιστη σαν να γινεται reset...στην αρχη πιστευα οτι ηταν θεμα θερμοκρασιας μα τελικα απο οτι φαινεται κατι αλλο φταιει γιατι ανοιξα τα φανς απο τα ΜΑΚ και παλι τυρι....ΖΗΤΩ ΑΠΕΓΝΩΣΜΕΝΑ ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!:shock:εβαλα το bootcamp μονο και μονο για τα παιχνιδια μιας και ο Μακ μου με καλυπτει απολυτα σε ολα τα υπολοιπα...

 

Ευχαριστω πολυ εκ των προτερων.:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις Tiger ή Leopard; Το DVD του Leopard έχει την τελευταία και final έκδοση των drivers του bootcamp και καλό θα ήταν να το εγκαταστήσεις! (Πια δε διατίθενται online).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω τον Tiger, Macbook pro osx 10.4 και την beta 1.4 του bootcamp μαζι με τα updates, παντως οφειλω να πω οτι ανοιξα τα ανεμηστηρακια στο φουλ...αυτο που μου κανει εντυπωση ειναι οτι οση ωρα ειμαι στο κεντρικο μενου του παιχνιδου ολα οκ, μολις πατησω να αρχισει η ταδε πιστα τοτε εχουμε προβλημα...αυτα τα ολιγα ειχα να πω...Και παλι οποια βοηθεια θα εκτιμηθει τα μαλα ( πως το μιλαω το αρχαιο):-D....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Arxika katevase to istat pro gia to dashboard kai apo kei den ti thermokrasies paizoun sto mixanima sou alla kai genika to health tou.

 

Poso kairo ton exeis?

Allakses prosfata mnimes?

Exeis kanei oles tis anavathmiseis tou mac os x?

Otan les bootcamp enoeis profanos windows. Poso kairo ta exeis egkatestimena?

 

Isos se voithisei to thread gia memory upgrade.

Grafo ekai gia ena paromio provlima mou pou malon sxetizotan me mnimes kai therokrasies mazi.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

exo kai ego ena problima....evala mesa to cd me ta windowsxp ekana tis epiloges mu kai 3afnniika mu bgazei error sto boot...

 

patao to enter tipota...

esvisa to macbook kai otan to 3ananapsa mu bgazei press any key to boot from cd...

disk erroe

press any key to restart...

 

patao to enter kai pali tipota...svino to macbook kai otan to anabo den mpenei sta macos alla mu bgazei pali gia to boot...kai menei ekei...

pos mmporo na bgalo to cd apo mesa????

edit...to problimaa li8ike

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...