Προς το περιεχόμενο

βιντεοκαμερα


alt10

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα

θελω να αγορασω μια βιντεοκαμερα δεν εχω καμια σχεση με αυτα και δεν γνωριζω τιποτα την θελω γιατι τα χριστουγεννα θα γυρισουμε μια ταινιουλα με τους κωλλητους μου και την θελω δλδ να γραφει καλα οχι οπως τα κινητα καλητερα και να μπορω να επεξεργαστω αυτα που θα γραψω και στο pc δεν θελω και πολυ ακριβη αντε το πολυ πολυ μεχρι 300 ευρα το παν ειναι να μπορω να επεξεργαστω τα δεδομενα αρα λογικα πρεπει να ειναι ψιφικα και εχω με κασετουλα ετσι δεν ειναι ?

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με 300 ευρω βρισκεις mini dv αλλα να προσεξεις να εχει ή δισκακι για αμμεση εγγραφη για ευκολια ή εξοδο firewire για μεταφορα στο pc και επεξεργασια του βιντεο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτη που τα αποθυκευει τα μεσα???

μπορω να τα επεξεργαστω απο pc ???

σε τι μορφη τα αποθυκευει ???

που κολλαει η Memory stick duo ???

 

 

Τα αποθυκευει σε ψηφιακη κασετα , συνδεεται με pc με καλωδιο και μπορεις να επεξεργαστεις τα video με το pinnacle studio και αλλα πιθανον και αλλα προγραμματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με 300 ευρω βρισκεις mini dv αλλα να προσεξεις να εχει ή δισκακι για αμμεση εγγραφη για ευκολια ή εξοδο firewire για μεταφορα στο pc και επεξεργασια του βιντεο.

 

αν εχει δισκακι τοτε απλα δεν ειναι mini dv

 

Τα αποθυκευει σε ψηφιακη κασετα , συνδεεται με pc με καλωδιο και μπορεις να επεξεργαστεις τα video με το pinnacle studio και αλλα πιθανον και αλλα προγραμματα.

 

δε χρειαζεσαι κατι γινεται απλα και με το movie maker των windows, που για αρχη ειναι πολυ ικανοποιητικο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι να παθει αμα κανει τα μισα το παιρνω με 1000 μπορει καποιος να βρει κατι στο ebay γιατι εγω ψαχνω και δεν βρισκω τιποτα ??

η εστω κατιαπο ελλαδα αλλα πιο οικονομικο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια καλή λύση στα 300ε είναι η aiptek go hd ( http://www.technixx.gr/deeplink.jsp?PROD=958706&ext=skroutz )

είναι high definition κ γραφει απευθείας σε κάρτα sd (με ένα card reader περνας τα βιντεακια σου στο pc σε δευτερόλεπτα)

εγώ έχω την aiptel t300+ και είμαι πολύ ευχαριστημένος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...