Προς το περιεχόμενο

Prepaid of Cyprus Bank


DeathBoy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας παιδιά πήγα κι εγώ σήμερα πήγα να βγάλω μια κάρτα της συγκεκριμένης τράπεζας και πήγα να κάνω ένα Paypal account. Όλα εντάξει το έκανα όταν όμως πάω να κάνω ADD την κάρτα βάζω κωδικούς και όλα τα σχετικά. Μετά από λίγο μου πετάει μήνυμα και λέει πως η τράπεζα αρνήθηκε την εισαγωγή της κάρτας sto paypal το έχει κάνει και σε άλλους αυτό? η μήπως φταίει το ότι έβαλα στο όνομα αγγλικούς χαρακτήρες και στην τράπεζα εγγραψα ελληνικους? καμιά ιδέα?tnks εκ των προτέρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον θα πρέπει να περιμένεις λίγο. Μετά ξαναδοκίμασε. Και εμένα την πρώτη μέρα που την έβγαλα δεν την δεχόταν στο paypal αλλά την επόμενη μέρα όλα οκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να συμπηρώσω και εγώ ότι πρέπει να έχεις τουλάχιστον ένα ευρώ μέσα ώστε να κάνει δεκτή την κάρτα. Το ίδιο είχα πάθει και εγώ μιας και προσπαθούσα να την περασώ στο paypall χωρίς να έχω βάλει λεφτά μέσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

για να την συνδέσεις με paypal πρέπει να έχεις μέσα 1,5 ευρώ (αν και θυμάμαι πως ήταν 3 κάποτε,δεν είμαι σίγουρος)

 

διάβασε εδώ http://www.insomnia.gr/forum/showpost.php?p=2860645&postcount=8

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 15:24 ----------

 

τελικα λειτουργισε? γιατι το ιδιο επαθα και εγω σημερα οπου εβγαλα την καρτα

 

 

αν έβγαλες σήμερα την κάρτα και τις έβαλες και λεφτά,αυτά θα είναι στον λογαριασμό σου μετά τις 6. εμένα συνήθως 6 ακριβώς πάντα μπαίνουν όποτε βάζω από ταμείο. Και είναι και η επίσημη ενημέρωση ότι τότε θα μπούν,αν ρωτήσεις στο ταμείο η στην τηλ. υποστ. ,δεν τυχαίνει σε μένα π.χ

 

Όπως επίσης ίσως να μην έχει ενεργοποιηθεί ακόμα η ίδια η κάρτα. Κάνε λογαριασμό στο i-card πρώτα που θα σου χρειαστεί εξάλλου και για την σύνδεση με το paypal

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε ευχαριστω φιλε μου,Ακου τι εγινε,Σημερα το πρωι την πειρα,δν εχει καπιο ποσο μεσα,Αβριο το πρωι θα τις φορτοσω 35ευρο για δοκιμη,αρα να περιμενω να μπει εως τισ 6? και να εγγραφω στο i-caRD? και μετα να κανω attach την καρτα στο paypal? :D?

A επειδη ειμαι και λιγο καινουργιος σε αυτα,Θελει καποια ιδικη διαδικασια για να την ενεργοποιησω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

της βάζεις το 35άρι πρώτα.

 

όταν μπουν κατα τις 6,μπορείς να γραφτείς και στο i-card. (δεν μπορείς να γραφτείς αν δεν έχει λεφτά μέσα,όχι οτι χρεώνει κάτι όμως από όσο θυμάμαι)

στο i-card θα χρειαστείς έναν αριθμό που θα πάρεις τηλ και θα στον πούνε .

 

μετά paypal σύμφωνα με αυτά που λέει το link που έδωσα πριν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thanks,τις 6 οπου θα εχω και τα λεφτα στην καρτα περασμενα,8α κανω verify το paypal.Το ερωτιμα ειναι η ταυτοποιηση στο paypal γινεται κατευθιαν η πρεπει να περιμενω λιγες μερες?

 

edit.το βρικα στο link συγνωμη....1-2 μερες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...