Προς το περιεχόμενο

Einai polla ta paketa!! Help


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Prepei na valw se ena neo spiti DSL - stathero k exw periorismo ena 20 meres me ena mina apo twra!! Opws katalavainetai mexri stigmis den exw kanei kamia aitisi pouthena. Auto pou tha me endiefere einai na vrw ena kalo paketo gia dsl- sthathero h' ksexwrista, den kserw dsl sketo k tilefwnia sketi me h' xwris ton OTE

tha htela protaseis k genika plirofories, gt o fortos ergasias mou k ta paketa pou kykloforoun einai tosa polla pou den prolavainw tis ekselikseis..

euxaristw prokatavolika!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωμη μου ειναι ενα με 2 αριθμους τηλεφωνου και δωρεαν κλησεις τηλεφωνικες σε ολη την Ελλαδα και 10mbps internet, και σαν πιο καλο το telefonet+ vivodi,εαν ψαξεις δεν θα δεις παραπονα σχεδον καθολου οπως τα αλλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εαν ψαξεις δεν θα δεις παραπονα σχεδον καθολου οπως τα αλλα.

 

αφου δεν εχουνε συνδρομητες,ποιος θα εχει παραπονο? :lol::lol::lol::lol::lol:

 

βαλε Forthnet 2 Play φιλε.

εχει αρκετα προβλαματακια,αλλα παραμενει πιο αξιοπιστη απο οποιαδηποτε αλλη ιδιωτικη εταιρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωμη μου ειναι ενα με 2 αριθμους τηλεφωνου και δωρεαν κλησεις τηλεφωνικες σε ολη την Ελλαδα και 10mbps internet, και σαν πιο καλο το telefonet+ vivodi,εαν ψαξεις δεν θα δεις παραπονα σχεδον καθολου οπως τα αλλα.

 

 

diladi auto proipothetei OTE kai meta telefonet+ gia stathero kai vivodi gia internet?? h' exw katalavei lathos?? apo xrewseis pws pame??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφου δεν εχουνε συνδρομητες,ποιος θα εχει παραπονο? :lol::lol::lol::lol::lol:

 

βαλε Forthnet 2 Play φιλε.

εχει αρκετα προβλαματακια,αλλα παραμενει πιο αξιοπιστη απο οποιαδηποτε αλλη ιδιωτικη εταιρια.

 

den thelw omws na syndethei meta apo ekato xronia.. einai k auto ena provlima gt viazomai..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

den thelw omws na syndethei meta apo ekato xronia.. einai k auto ena provlima gt viazomai..

 

σε ποια περιοχη μενεις? δεν κανουν σε ολους 2 και 3 μηνες.αυτες ειναι εξερεσεις. εμενα κανανε 26 μερες.καλυτερα αμα θες,πηγαινε μια βολτα απο τα γραφεια τους στην καλιθεα,να μλησεις μαζι τους να δεις τι θα σου πουνε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφου δεν εχουνε συνδρομητες,ποιος θα εχει παραπονο? :lol::lol::lol::lol::lol:

 

βαλε Forthnet 2 Play φιλε.

εχει αρκετα προβλαματακια,αλλα παραμενει πιο αξιοπιστη απο οποιαδηποτε αλλη ιδιωτικη εταιρια.

 

δεν νομιζω φιλε μου εχω την αντιθετη αποψη.

εχω forthnet και τις ωρες αιχμης κατεβαζω σαν 2 mb και πολλες φορες τωρα με τις βροχες κοβεται και η συνδεση για κανα δυωρο.:mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν νομιζω φιλε μου εχω την αντιθετη αποψη.

εχω forthnet και τις ωρες αιχμης κατεβαζω σαν 2 mb και πολλες φορες τωρα με τις βροχες κοβεται και η συνδεση για κανα δυωρο.:mad:

 

φαινετε ειμαι απο τους τυχερους. :-)

 

κοιτα παντος με ολες τις συνδεσεις μπορεις να εχει τετοια προβληματα. δεν αντιλεγω.

αλλα πιστευω οτι η forthnet ειναι κλασεις ανωτερη απο καθε αλλη εταιρια στην ελλαδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν νομιζω φιλε μου εχω την αντιθετη αποψη.

εχω forthnet και τις ωρες αιχμης κατεβαζω σαν 2 mb και πολλες φορες τωρα με τις βροχες κοβεται και η συνδεση για κανα δυωρο.:mad:

 

katevazeis me 2mb enw tis alles wres me poso?? otan kovetai kovetai kai to tilefwno mazi?? se poia perioxi eisai??

 

 

σε ποια περιοχη μενεις? δεν κανουν σε ολους 2 και 3 μηνες.αυτες ειναι εξερεσεις. εμενα κανανε 26 μερες.καλυτερα αμα θες,πηγαινε μια βολτα απο τα γραφεια τους στην καλιθεα,να μλησεις μαζι τους να δεις τι θα σου πουνε.

 

drosia eimai, gt, ama paw apo ta grafeia auto pou tha mou poun tha antapokrinetai stin pragmatikotita??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε,τις ιδιες πιθανοτητες εχες να σου παρει πανω απο ενα μηνα,σε οποια εταιρια και να πας.αρα,διαλεξε μια,οποια θες εσυ,αυτη που ειναι στα μετρα σου,και προχωρα.

 

katevazeis me 2mb enw tis alles wres me poso??

καλα,κρατα και μια πισινι για αυτο.πολυ πανε να κατεβασουνε ενα τορρεντ,η απο εναν σερβερ σαν του ινσομνια,και περιμενουν να πιασουν 3000kbps.

δεν παιζει ρολο μονο η συνδεση στο download,παιζει ρολο και το τι δικτιο εχει ο αλλος απο τον οποιο κατεβαζεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

diladi auto proipothetei OTE kai meta telefonet+ gia stathero kai vivodi gia internet?? h' exw katalavei lathos?? apo xrewseis pws pame??

 

Οχι δεν θελει οτε, δινει και τηλεφωνικη γραμμη μαζι με το adsl.Δεν εχει χρεωσεις σε σταθερα ειναι δωρεαν στα σταθερα τηλεφωνα ολων των εταιριων σε ολη την Ελλαδα,μονο στα κινητα με καλες τιμες. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...