Προς το περιεχόμενο

Rapidshare problem


chpetros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ρε παιδια μηπως ξεπερασατε το οριο των 25gb,και δεν το καταλαβατε? ριξτε μια ματια.εγω και τωρα κατεβαζω κανονικα.με φουλ ταχυτητες.

μπειτε και στα options και αλλαξτε Preferred Mirror System,και ξαναπροσπαθηστε.μπορει ο server τον οποιο ειχατε επιλεγμενο,να εχει μπακ ουτ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία γιατί είχα αρχίσει να ανησυχώ. Έχω κι εγώ πρόβλημα από χτες το βράδυ. Δεν μπορώ να βάλω νέα λινκς στο download manager (DAP και FlashGet) ενώ όλως περιέργως κατεβάζει αυτά που έχω ήδη βάλει μέσα αν και τελικά το 50% από αυτά κατεβαίνουν χαλασμένα. Ακόμα και στο firefox-opera να πάω να βάλω το αρχείο μου βγάζει ότι δεν μπορεί να ανοίξει τη σελίδα και τελικά ξεκινάει το κατέβασμα μόνο αν επιμείνω με την 3η-4η προσπάθεια.

Είμαι premium user και τις τελευταίες μέρες έχω κατεβάσει 15 από τα 25 gb που δικαιούμαι άρα δεν τίθεται θέμα κλειδώματος του account. Παρατήρησα επίσης ότι άλλαξε ο preferred mirror από level 2 σε random. Περίεργα μας τα λέει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια μηπως ξεπερασατε το οριο των 25gb,και δεν το καταλαβατε? ριξτε μια ματια.εγω και τωρα κατεβαζω κανονικα.με φουλ ταχυτητες.

μπειτε και στα options και αλλαξτε Preferred Mirror System,και ξαναπροσπαθηστε.μπορει ο server τον οποιο ειχατε επιλεγμενο,να εχει μπακ ουτ.

 

Δεν έχω ξεπεράσει το όριο, μόλις το τσέκαρα. Στις επιλογές έχω ήδη Random selection.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις επιλογές έχω ήδη Random selection.

 

παιξε λιγο με τις επιλογες που σου δινει,teliasonera,lever3 ....

αν και δεν νομιζω να φταιει αυτο,γιατι ειναι αρκετοι αυτοι που εχουν το προβλημα,οπως διαβασα και σε αλλα φορουμ.

στηλε και κανα email στο rapidshare.απαντανε αμεσως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σημερα εχω κι εγω προβλημα οπως κι ενα φιλαρακι που ειμαστε και οι 2 premium. και οι δυο εχουμε τελλας. το αναφερω γιατι στην δουλεια παιζει το rapid (εχουμε φορθνετ) αλλα στο σπιτι δεν παιζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σημερα εχω κι εγω προβλημα οπως κι ενα φιλαρακι που ειμαστε και οι 2 premium. και οι δυο εχουμε τελλας. το αναφερω γιατι στην δουλεια παιζει το rapid (εχουμε φορθνετ) αλλα στο σπιτι δεν παιζει.

 

Ακόμα χωρίς downloading

Κι εγώ Τελλας έχω. Λες να φταίει ο άτιμος ο Αιγύπτιος? Αρκετά με έχει πρίξει. Ετσι μούρχεται να φύγω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ δεν μπορώ να κατεβάσω τίποτα από το rapidshare από χθες το βράδυ, και έχω premium account. Λέτε να είναι σύμπτωση που έχω κι εγώ tellas, ή τρέχει κάτι άλλο? Μήπως έχει μάθει κανεις τίποτα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...