Προς το περιεχόμενο

From ROUTER to MODEM or from MODEM to ROUTER... is it posible?


Daimon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για σας,

έχω μια απορία σχετικά με τα MODEM/ROUTER και θα ήθελα να με φωτίσετε.

Πριν ένα χρόνο αγόρασα μια γραμμή ADSL και το πακέτο μέσα είχε MODEM, όλα καλά, πέρασα τους κωδικούς και συνδέομαι εδώ και ένα χρόνο στο internet, αλλα καθώς surfara τόσο καιρό, μου γεννήθηκε η απορία, γίνετε τώρα που έχω MODEM, και κάνω κλίση κάθε φορα που συνδέομαι στο internet να αλλάξω το MODEM και να βάλω ROUTER χρησιμοποιώντας τους ίδιος κωδικούς με αποτέλεσμα να μη χρεάζεται κλίση κάθε φορα που ανοίγω το PC? Η το αντίστροφο, κάποιος που έχει ROUTER, να βάλει MODEM χρησιμοποιώντας τους κωδικούς να surfari κάνοντας κλίση κάθε φορα?

 

ty in advance

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για σας,

έχω μια απορία σχετικά με τα MODEM/ROUTER και θα ήθελα να με φωτίσετε.

Πριν ένα χρόνο αγόρασα μια γραμμή ADSL και το πακέτο μέσα είχε MODEM, όλα καλά, πέρασα τους κωδικούς και συνδέομαι εδώ και ένα χρόνο στο internet, αλλα καθώς surfara τόσο καιρό, μου γεννήθηκε η απορία, γίνετε τώρα που έχω MODEM, και κάνω κλίση κάθε φορα που συνδέομαι στο internet να αλλάξω το MODEM και να βάλω ROUTER χρησιμοποιώντας τους ίδιος κωδικούς με αποτέλεσμα να μη χρεάζεται κλίση κάθε φορα που ανοίγω το PC? Η το αντίστροφο, κάποιος που έχει ROUTER, να βάλει MODEM χρησιμοποιώντας τους κωδικούς να surfari κάνοντας κλίση κάθε φορα?

 

ty in advance

 

oti thes kaneis.na exeis router kai na thes na pas piso se modem ine mazoxia dioti akoma kai me ton router mporeis na ton kaneis na pexei sna modem diladi me ikonidio sindesis.apla bazeis ton router san rfc1483 bridge ethernet alios

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...