Προς το περιεχόμενο

xbox360 chip or firmware


xlemp21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα παιδια εχο το xbox360 kai to drive tou απο οτι ξερω ειναι τις samsung εχω ακουσει πολλα και πολλα για το αν ειναι καλυτερο το chip or firmware τελικα τι ειναι καλυτερο να κανω και επισης ο γνωστος που θα κανει τιν δουλεια μου ειπε για το blaster (ayto einai chip η firmware ) ?

Αλλη ερωτηση : επειδη μου αρεσει το xbox live ποιος απο τους 2 τροπους ειναι καλυτερος ωστε να μην γινει banned apo microsoft?

Και μια τελαυτεα ερωτησουλα οταν κατεβασω καπιο παιχνιδι απο το δικτυο πιο μεσο ειναι καλυτερο να το κανω burned dvd- η dvd+ και σε πια ταχυτητα?

 

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ας απαντησουν καπιοι που γνωριζουν πραγματικα βοηθηστε με σας παρακαλω!!

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το firmware το βάζεις και μόνος σου και καλύτερα είναι να το κάνεις μόνος σου, γιατί θα πρέπει να το αναβαθμίζεις κάθε τόσο, για να μη φας ban από το Live.

Πρέπει να πάρεις DVD+R DL (dual layer) σε 2,4χ να τα γράφεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το firmware το βάζεις και μόνος σου και καλύτερα είναι να το κάνεις μόνος σου, γιατί θα πρέπει να το αναβαθμίζεις κάθε τόσο, για να μη φας ban από το Live.

Πρέπει να πάρεις DVD+R DL (dual layer) σε 2,4χ να τα γράφεις...

 

kai pos tha to kano mono soy moy den exo idea!!! yparxi kapios eppagelmatias KALOS poy na to kani?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...
παιδια τι γινεται με το φιρμγουεαρ?

.πωσ θα το κατεβασω ξερει κανεις

?

 

σχετικα με το firmware καλυτερα καντο μονος σου για να μην το "τρεχεις" καθε λιγο κ λιγακι σε καποιον "καλο ειδικο". ειναι ευκολη διαδικασια αν εχεις τα καταλληλα "εργαλεια". αν θες ακολουθησε το site στην υπογραφη μου. εκει θα βρεις οδηγους για το πως να το κανεις αλλα κ για να μαθεις κ αλλα χρησιμα πραγματα γ το xbox360 κ οχι μονο. επισης απο οτι ξερω υπαρχουν πολλα προθυμα παιδια που μπορουν να στο κανουν απο εκει. καλη τυχη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγαινε στο φόρουμ απο πάνω σου. Θα βρεις εκεί ότι χρειάζεσαι και αν θες να ρωτήσεις κάτι. Είναι μόνο για 360 και αυτό το κάνει το πιο πλήρες σε αυτόν τον τομέα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...