Προς το περιεχόμενο

SPAM MAILS και ερωτίσεις


S.M.Greek

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σας έχει έρθει ποτε παιδιά κάποιο email του τύπου

 

 

<< ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΕΝΑ ΜΗΝΥΜΑ.ΑΠΟΨΕ ΤΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ Η ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΣΟΥ ΑΓΑΠΗ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΤΟΥ-ΤΗΣ ΑΡΕΣΕΙΣ .ΘΑ ΣΟΥ ΣΥΝΒΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΑΥΡΙΟ ΣΤΙΣ .42 ΟΠΟΥΔΔΗΠΟΤΕ ΚΑΙ ΑΝ ΒΡΙΣΚΕΣΑΙ. ΕΤΟΙΜΑΣΟΥ ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑ ΤΟ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΟ ΣΟΚ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ ΑΝ ΣΠΑΣΕΙΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΛΥΣΙΔΑ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΟΣ ΣΕ ΘΕΜΑΤΑΣΧΕΣΗΣ ΣΤΗΝ ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΣΤΙΓΜΗ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ.ΣΤΕΙΛΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΣΕ 15 ΑΤΟΜΑ ΜΕΣΑ ΣΕ 15 >>

 

 

Ποιος τα φτιάχνει αυτά τα emails και τι στόχο έχουν ??

Μου έχουν στείλει 2 μαιλς τέτοιυ τύπου ελεος έχουν σπάσει τα νεύρα μου και το κακο είναι οτι τα πιστεύω.

 

Βαρατε με βρίστε με εγω θα το ρωτήσω:

 

Αληθεύουν αυτά που λένε για κατάρες κτλ ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμμ... για να δούμε.... Σύμφωνα με τα chain letters που έχω σπάσει, θα πρέπει να έχω χάσει τον έρωτα της ζωής μου καμιά δεκαριά φορές, να έχω κακοτυχία για τα επόμενα 100 χρόνια της ζωής μου και να μου έχουν συμβεί καμιά τρακοσαριά άσχημα πράγματα. Α! και θα έπρεπε να έχει πάθει ψωρίαση το μόριο μου και να είχε πέσει!!!:-D

 

Χμμ.. Όλα μου τα όργανα μου βρίσκονται στην θέση τους και όσον αναφορά τα άσχημα πράγματα, shit happens! Δεν τις πιστεύω αυτές τις κατάρες.

 

Τώρα το ποιος τα φτιάχνει και το γιατί δεν το ξέρω... Θεωρώ ότι τα φτιάχνουν κάποιοι που θέλουν να έχουν μια ωραία συλλογή από ενεργά e-mail accounts ή απλά για να screw with our heads!!

 

Για ρώτα και αυτόν εδώ! Είναι ο πιο αρμόδιος!!:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...