Προς το περιεχόμενο

K800i και σφάλμα φόρτισης


horsepower

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το κινητό είναι 3 ημερών..Το έβαλα πριν από κάνα 2ωρο να φορτίσει για δεύτερη φορά και ενώ ξεκινάει να φορτίζει μετά από λίγο μου γράφει "Σφάλμα φόρτισης αποσυνδέστε τον φορτιστή". Αν πατήσω οκ μου ξαναβγάζει το πρόβλημα στι καπάκι. Αν το αποσυνδέσω είναι εντάξει αλλά....δεν έχω μπαταρία:P . Κοίταξα σε αρκετά forums (ξένα, σε ελληνικό δεν βρήκα τίποτα) και αναφέρουν το πρόβλημα αλλά λύση γιόκ..Το έχω δοκιμάσει σε αρκετές πρίζες αλλά τίποτα.

Τι λέτε να το πάω πίσω?Εχει συμβεί σε κανέναν άλλο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Ναι το πήγα και πέρασε το latest firmware ο τυπάς αλλά το πρόβλημα εξακολούθησε να υπάρχει και την δεύτερη φορά που το πήγα το αντικατέστησαν...Στο μεταξύ σε πάρα πολλά ξένα site λένε συνέχεια για το συγκεκριμένο πρόβλημα και στον Γερμανό δεν είχαν ιδέα για το τι μπορεί να φταίει..Τεσπα τέλος καλό όλα καλά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι το πήγα και πέρασε το latest firmware ο τυπάς αλλά το πρόβλημα εξακολούθησε να υπάρχει και την δεύτερη φορά που το πήγα το αντικατέστησαν...Στο μεταξύ σε πάρα πολλά ξένα site λένε συνέχεια για το συγκεκριμένο πρόβλημα και στον Γερμανό δεν είχαν ιδέα για το τι μπορεί να φταίει..Τεσπα τέλος καλό όλα καλά..

 

Μόλις είδα ότι το τόπικ το άνοιξες μισό μήνα πριν. :X

το καλό είναι ότι λύθηκε το πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...