Προς το περιεχόμενο

όταν η μηχανή ενός forum ακόμα θυμάται!


zoranb

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω διαγραφεί από κάποιο forum αλλά κάθε φορά που πάω να ανοίξω την σελίδα του και ενώ έχω αποσυνδεθεί, καταλαβαίνει ότι πάω να εισέλθω και με αναγνωρίζει. Πως με καταλαβαίνει? Εάν θέλω να μπώ με άλλο username κλπ. θα πρέπει να αλλάξω και κάτι άλλο στον υπολογιστή μου? Με καταλαβαίνει από την ip ίσως?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να σβήσεις τα cookies απο τον browser. είτε όλα, είτε επιλεκτικά -αν στο επιτρέπει ο browser- τα cookies μόνο του συγκεκριμένου site.

Αυτό ειναι για να μη σε "θυμαται" οπως λες το forum, και να σε αναγκάσει να συνδεθείς.

Αλλα αν θέλουν, οι διαχειριστές μπορουν να συσχετίσουν τα διάφορα username σου, με την ιδια ip , isp, και αλλα χαρακτηριστικά, μεταξύ των συνδέσεων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ ας τα πάρουμε ένα, ένα, ώστε να μπορέσω να αποκλείω κάθε περίπτωση από την οποία με τσεκάρουνε!

Για τα usernames δεν υπάρχει περίπτωση!

Για την isp το θεωρώ υπερβολικό να με έχουν φακελώσει με αυτή γιατί έτσι θα αποκλείονται κι άλλοι χρήστες!

Για την ip τί εννοείς? Πως την αλλάζω?

Τί άλλα χαρακτηριστικά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Όχι δεν είναι έτσι ακριβώς, απλά έγινε μια παρεξήγηση, έφταιγα εγώ, έφαγα ban και τώρα θέλω να ξανασυμμετάσχω χωρίς όμως να τους ενοχλήσω, απλά να κάνω μια νέα αρχή!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...