Προς το περιεχόμενο

Drivers για TV Tuner


zoolapi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειά σας!Έχω μια κάρτα τηλεόρασης(για αναλογική),είναι η Asus MyCinema-P7131.Επειδή οι οδηγοί της απο το cd κάνουν την εγκατάσταση αυτόματα και έχουν πολλές λειτουργίες που δεν με ενδιαφέρουν(όπως burning,playing dvd κτλ),άλλα και που δεν μπορώ να τις καταργήσω, ήθελα αν έχετε οδηγούς που θα μπορούσα να χρησιμοποιήσω για την συγκεκριμένη κάρτα ΜΟΝΟ για να παίζει τηλεόραση,ραδιόφωνο(και με το τηλεκοντρόλ), και να κάνει record σε αυτά τα δυο.Ευχαριστώ εκ των προτέρων..:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πας ΕΔΩ και θα επιλέξεις στο 1ο πεδίο "Multimedia", μετά στο 2ο "TV-TUNER" και στο 3ο το μοντέλο που έχεις. Στην επόμενη σελίδα που θα βγει θα πατήσεις στο "TV/Radio" και θα σου βγάλει τους drivers.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι κάνω μάλλον λάθος,γιατι ενω βρίσκω τους οδηγούς στο site που μου λες,για xp που έχω,και κάνω την εγκατάσταση,πάλι γίνεται αυτόματα όπως στο cd,και δεν έχει καθόλου το πρόγραμμα Cyberlink powercinema με το οποίο πάιζει τηλεόραση!Μόνο την κάρτα εγκαθιστά απο οτι καταλαβαίνω,και όχι τους οδηγούς για tv κ radio.Έχεις καμία ιδέα τι παίζει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...