Προς το περιεχόμενο

Ελληνικη εταιρεια για hosting


Γιάννης Platano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω δικο μου domain και απλα θελω να μπορω να παιρνω τα email μου απο καπου...Τωρα εχω hyperhosting και ειναι πολυ καλοι αλλα δινω και 10 ευρω τον μηνα για υπηρεσιες που δεν χρειαζομαι ( χωρο σε δισκο κλπ).

 

Εμενα με ενδιαφερει μονο υποστηριξη για διαχειρηση για 4-5 emails μεσω outlook express.

 

Υπαρχει κατι ελληνικο πιο φτηνο ??? Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

 

Εφόσον δεν χρειάζεσαι τον χώρο που λες, μπορείς να πάρεις το φθηνότερο πακέτο και οχι αυτό που έχεις ήδη :)

 

 

Ευχαριστω αλλα τωρα που τα ειδα εχω 8 emails και το "μικρο πακετο" εχει οριο μονο 5 .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τζάμπα: http://www.freehostia.com/free_hosting.html

 

3 email, 3 aliases και catch-all address ώστε να δέχεσαι τα mail σε οποιαδήποτε διεύθυνση (*@your-domain.gr) κι αν τα στέλνουν στο domain σου.

 

edit: οκ, ελληνική ήθελες, αλλά αφού είναι τζάμπα μπορείς απλά να μεταφέρεις το domain για όσο καιρό σε εξυπηρετεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

 

Αν εχεις προσωπικά e-mail τότε μπορείς να βάλεις απεριόριστα aliases να καταλήγουν σε ένα mailbox ωστε να μην χρειάζεσαι πάνω από 5 mailboxes οπου παρέχει το μικρότερο πακέτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιάννη πήγαινε GoDaddy (www.godaddy.com) και με 2,72 ευρώ το μήνα θα έχεις όσα θα

χρειαστείς τώρα και στο μέλλον...

 

• 5 GB Space

• 250 GB Transfer

• 500 Email Accounts

 

αν θες βοήθεια, είμαι ένα τηλέφωνο μακριά ;)

 

ΥΓ: όταν λες ελληνικό, δεν πιστεύω να εννοείς οτι οι server τους θα είναι στην Ελλάδα... αν ναι, τότε "ελληνικό" hosting και φτηνό δεν πάνε πακέτο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν καταλήξεις σε servers στην Ελλάδα μπορείς να δοκιμάσεις

http://www.intechs.gr/clients/order.php

8€ το μήνα και φιλοξενία σε ευρωπαϊκούς servers.

 

Ευχαριστώ

 

Ayto xreisimopoio kai ego kai eime polu eyxarhsthmenos guys. Give him a try :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...