Προς το περιεχόμενο

windows/system32/config/system Big Problem!!!


nas39

Προτεινόμενες αναρτήσεις

re paidia ligo voitheia!!! Gia enan periergo logo ekei douleua sto pc kanei ena foup! kai krasarei...kanei kati san restart kai mou vgazei mia othoni se morfi dos pou leei: oti to arxeio-> Windows/system32/config/system exei ginei or corrupt or deleted! kai den mporei to windows na start normally! Etsi entelws sta ksafnika... To sygkekrimeno mixanima den exei parousiasei provlima sto parelnthon me to leitourgiko. Tou ksekinisa loipon tin diadikasia tin klassiki: format! Kai enw theoritika ksekinas enan HD apo tin arxi me "fresh"

operating system ftanei i stigmi pou tha kanei restart afou exei teleiwsei to format kai to g*mimeno ksana mou vgazei to idio message,tin idia othoni opos sas periegrapsa stin arxi! Ma einai dynaton?pote prolave kai egine pali corrapted?

Vrika mia lysi mesw tou google gia restore tou systimatos alla dystyxos den eida fos...

Elpizo(apla gia na mou dwsei ta fwta tou) na exei ksanadei kapoios tetoio symvan...

I'm so desperate...I have to work...thanks in advance!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δύσκολα τα πράγματα...

στο παρελθόν 2 φορές είχα ίδιο πρόβλημα...

η λύση ήταν το φορμάτ, αλλά πάντα πετύχαινε...δεν μπρώ να σκεφτώ κάτι που μπορεί να φταίει...

 

δοκίμασες διαφορετικές εκδόσεις windows?

(δηλαδή άλλο cd εγκατάστασης)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...