Προς το περιεχόμενο

Samsung 22'' SM225MW


filippos!!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ημουνα ετοιμος να παρω την LG M228WA-BZ στα 360ε με 3χρονια εγγυηση και 6 μηνες ο πιξελ και ειδα και αυτο το νημα και μπερδευτηκα...

μπορει καποιος να γραψει κανενα review???

τι panel φοραει η καθε μια ξερουμε???βασικα προσεξα οτι η samsung εχει και HDMI θυρα.ας βοηθησει καποιος διοτι μπερδευτηκα αρκετα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την εχω βρει με 285ε την LG.τεσπα πηγα σημερα απο το πλαισιο στο THE MALL και τις ειχε και τις 2 διπλα διπλα.επαιξα αρκετη ωρα και με τις δυο...

δεν χρειαστηκα και πολυ για να πειστω οτι το σαμσουνγκ ηταν ενα κλικ καλυτερΗ και τΗΝ πηρα 399ε μετρητα.το πηγα κατευθειαν σπιτι και το λειτουργησα για τον φοβο κανενος καμμενου πιξελ.ευτυΧως ολα οκ...

καταρχας σαν εμφανΙση-ποιοτητα κατασκευης νομιζω οτι ειναι αρκετα ανωτερο το σαμσουνγκ κατι βεβαια που υποδηλωνεται και απο την τιμη.

εχει κουμπια touch screen με ηχο κατι πολυ κομψο-εξυπνο.

εχει και αυτο το back light bleeding του. οχι τοσο εντονο σαν του LG αλλα εμφανες..βεβαια το καταλαβαινεις μονο οταν του αλλαζεις καναλια..

εκει ομως που εντυπωσιαστηκα ειναι στην ποιοτητα της εικονας.τοσο σαν μονιτορ οσο και σαν απλη τιβι εχει πολυ ζεστα χρωματα.νομιζω οτι μονο αν τα δει και τα δυο μονιτορ κανεις διπλα διπλα θα καταλαβει την διαφορα.θεωρω οτι αυτες οι διαφορες και μονο αξιζουν τα παραπανω λεφτα του σασμσουνγκ(χωρια το HDMI)ΚΤΛ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την έχεις συνδέσει με εσωτερική ή εξωτερική κεραία?

Καλή ποιότητα λήψης?

Το πλαίσιο δεν σε άφησε να την ελεγξεις για καμμενα pixel (φτου φτου)

Καλορίζικη!!!:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την έχεις συνδέσει με εσωτερική ή εξωτερική κεραία?

Καλή ποιότητα λήψης?

Το πλαίσιο δεν σε άφησε να την ελεγξεις για καμμενα pixel (φτου φτου)

Καλορίζικη!!!:-D

 

μετακομισα προσφατα στο νεο μου σπιτι το οποιο ειναι νεοδμητο.οπως καταλαβαινεις καλωδια κεραιες βυσματα κτλ ειναι ολοκαινουργια και καλης ποιοτητας.παντως το μονιτορ ειναι best buy πιστευω.στο πλαισιο δεν με αφησανε να την ελεγξω αλλα τους προειδοποιησα οτι εστω και 1 πιξελ να εχει καμμενο θα το φερω πισω και θα ζητησω αλλαγη((το παιξα λιγο τρελαρας).ευτυχως ολα οκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λίγο δύσκολο να πετύχεις καμμένο πίξελ σε samsung. Εγώ δεν έχω πετύχει ποτέ! Ρε παιδιά, το μόνιτορ μόνο καφέ δεν κάνει... Είναι τέλειο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι γενικά ξεκουραστη για τα μάτια ή ειναι πολυ φωτεινη?

 

κοινα να δεις εγω επι 2 χρονια δουλευα σε ενα LG 1915S FLATRON απο το οποιο ημουνα ευχαριστημενος.τωρα δεν μπορω να σου πω ακομα για το σαμσουνγκ διοτι ειναι καταρχας πολυ μεγαλο και προσπαθω να το συνηθισω ακομα.πιστευω οτι μετα απο καμια 10αρια μερες εξοικειωσης θα ειναι ολα περφεκτ.παντως σε γενικες γραμμες απο τις λιγες ωρες που ασχοληθηκα μαζι του μου φαινετε αρκετα ξεκουραστο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη δεν ειμαι και πολυ σχετικος με αναλυσεις ας μου εξηγησει καποιος: Αυτη το μονιτορ ανεβαζει εως 1680χ1050. Μπορει να παιξει στα 720p? Ενδιαφερομαι να συνδεω και την κονσολα μου εκει. Μην βαρατε αν ρωτησα βλακεια....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Κάποια νεότερη εμπερία από κάποιον κάτοχο της συγκεκριμένης οθόνης υπάρχει?

Αν και στο ΠΛΑΙΣΙΟ δεν πωλείται πλέον, ούτε και στο e-shop.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποια νεότερη εμπερία από κάποιον κάτοχο της συγκεκριμένης οθόνης υπάρχει?

Αν και στο ΠΛΑΙΣΙΟ δεν πωλείται πλέον' date=' ούτε και στο e-shop.[/quote']

 

φιλε μου, δεν υπαρχουν μονο τα 2 αυτα που ειπες,σιγουρα υπαρχει,κ αλλου,για να μην ξαναδινω,αλλη μια φορα σαιτ που βρισκεις οτι θες,κ τυχον κατηγορηθω για διαφημηση 'μαυρη'

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...