Προς το περιεχόμενο

Megashares download?


s2117

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά από το site megashares.com ξέρει κανείς αν υπάρχει κανά προγραμματάκι όπως υπήρχε στο megaupload που αν δεν κάνω λάθος λεγόταν alexa toolbar που παρέκαμπτε τα όρια που έχει και κατέβαζες κατευθείαν ότι ήθελες....Αν ξέρει κανείς θα βοηθήσει πολύ!!Ευχαριστώ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν όμως πατάω στο λινκ που θέλω μου βγάζει κάτω

Megashares Link Information:All download slots for this link are currently filled.

Please try again momentarily.

 

Δεν υπάρχει τρόπος να το κατεβάσω?:fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς μου το βγάζει αυτό το μύνημα όποτε και να πατήσω,δε μ αφήνει να κατεβάσω ποτέ

 

αυτο γινετε για να σε αναγκασουν να παρεις premium.το ιδιο κανει και το megaupload και αλλα.

 

βαλε το λινκ στο rapget.

πηγαινε στις ρυθμισεις,και βαλε ωρα αναμονης 2 λεπτα,και αριθμος λαθων 100. και πατα start,και αστο να κανει παιχνιδι μονο του.ετσι καθε 2 λεπτα θα κανει ελεχνο για διαθεσιμο slot,ωστε να μπορεσει να κατεβει το λινκ.

καποτε εβαζα αρκετα λινκ που ηθελα,πηγαινα για υπνο,και το πρωι ημουνα ετοιμος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θενκς θα το δοκιμάσω αύριο γιατί είμαι πτώμα τώρα...να σου πω όμως...αν είναι μεγάλο το αρχείο που θες να κατεβάσεις και έχεις όριο 250 μβ,πώς θα γίνει,κάνει disconnect μόνο του ή πρέπει να ου βάλω εγώ καμμία επιλογή??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξερω,εχω καιρο να κατεβασω απο megashare.τα αρχεια ηταν σχετικα μικρα,καμοια 10αρια συνολικα.δεν ξερω αν θες να κατεβασεις κατι μεγαλο,οπως ενα παιχνιδι 3 GB,αν γινετε αυτο.λογικα σε κοβει μετα τα 250mb.

 

edit:disconnect δεν κανει,οχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

ξεθαβω το θεμα γιατι εγινε συνδρομητης μολις χτες ,ογω της προσφορας που εχει 6μηνες για 20 ευρω.Θα ηθελα να ρωτησω αν μπορω στα αποτελεσματα της αναζητησης να τα φιλτραρω με καποιο τροπο,π.χ. αναλογα με το μεγεθος του αρχειου κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...