Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με GIGABYTE U800


kavalinas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

pira to sigekrimeno tv-tuner. ebala drivers kanonika ola ok. otan anoigo to media center ton win mia kai exo media center edition leei oti den exei karta tileorasis. ebala kai to cyberlink pou exei mesa alla mallon kanei problima me to media center kai bgazei sfalma. exei kaneis tin karta auti? doulepse? pos boitheia re paidia sos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

και εγω εχω προβλημα με αυτη τη καρτα. ενω εγκαθισταται κανονικα και παιζει ραδιοφωνο... δεν μπορω να πιασω καναλια... και μερικα προγραμματα λενε οτι δεν βρισκουν καρτα τηλεορασης.. ενω το powercinema που υπαρχει στο πακετο βρισκει και τον αναλογικο και τον ψηφιακο αποκωδικοποιητη. καμμια βοηθεια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα παιδια!Tην ιδια καρτα εχω κ εγω,την πηρα πριν ενα μηνα περιπου κ χθες τελικα καταφερα να τη βαλω!:mad:

Σε μενα δεν επαιρνε τους drivers,δεν την εβλεπε καθουλου.Τη βαλαμε σε ενα laptop ενος φιλου μου κ επαιζε κανονικα τελικα καναμε format στο pc mou κ επαιξε!

Εγω αυτο που ηθελα να ρωτησω ειναι αν εχετε βγαλει ακρη με το powercinema????

Εκανα αυτοματη αποθηκευση καναλιων κ μου αποθηκευσε καμια 50αρια ενω στην περιοχη μου πιανουμε περιπου 15.Δεν υπαρχει δυνατοτητα για χειροκινητη αναζητηση?

Αν οχι πως μπορω να κρατησω μονο αυτα που πιανουν καλα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεπερασες τα δυσκολα και κολλησες στα απλα... :lol::lol::lol:

 

Αν θυμαμαι καλα... πας Settings>TV>Signal Settings>Manage Channels και απο εκει διαγραφεις οποια καναλια δεν θες...

 

Για χειροκινητη ρυθμιση καναλιων δεν το χω ψαξει αλλα πιθανον να ειναι απο το ιδιο μενου... τουλαχιστον στο ραδιο ετσι ειναι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 8 μήνες μετά...

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...