Προς το περιεχόμενο

Προβλημα με Windows Media Player 11!!


Luxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τον τελευταιο καιρο, μολις βαζω να παιξει τραγουδια, κολλανε και βγαζει ενα σπαστικο ηχο ( παρομοιο με τον ηχο στα fake τραγουδια ) και η cpu ανεβαινει στο 80%. Πως μπορω να λυσω το προβλημα; Εκανα απεγκατασταση και εγκατασταση τον Player και ολα τα codecs, αλλα παλι το προβλημα εξακολουθει να υπαρχει.

 

Εχω την αισθηση οτι λειπουν καποιοι βασικοι codecs που μπαινουν με την εγκατασταση των Windows, γιατι τα βιντεο απο το youtube παλια τα επαιζε ο wmpc, ενω τωρα δεν μπορει και λεει να ψαξω για codecs.. Πως μπορω να βρω ποιοι codecs λειπουν;

 

Οσο για τους codecs που εχω εγκαταστησει ειναι οι : Ac3Filter, QuickTime Alt, Real Alt, Xvid.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον τελικα δεν ειναι προβλημα του Wmp, γιατι το κανει και στο Winamp, τωρα που τον εγκατεστησα. Γινεται και στα ηχεια και στα ακουστικα, οποτε το προβλημα ειναι γενικο.. Πριν απο λιγο ενω επαιζε μουσικη μου εβγαλε σφαλμα για να κανω terminate τον winamp και οταν τον ξαναανοιξα μετα απο λιγο εβγαλε μπλε οθονη..

 

Το προβλημα παρουσιαζεται οταν επιλεγω περισσοτερα απο 3 τραγουδια για να παιξουν.. Τι μπορει να συμβαινει; Κολλαει ολο το συστημα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...