Προς το περιεχόμενο

Πως φορτιζει το creative zen 4gb???


ALXIOA

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πωσ φορτιζει το creative zen 4gb???μολισ το παρελαβα το ανοιξα και δεν εχει καθολου μπαταρια...αλλα δεν εχει και φορτιστει στην συσκευασια...πωσ φορτιζει???ξερει κανεισ???please help me speed....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωχχχ...τι λαλακια...δηλ εγω που θα παω ταξιδι και θα εχω το λαπτοπ μαζι μου δεν θα μπορω να το φορτισω???και πωσ θα ακουω μουσικη στο ταξιδι μου....τι βλακεια θεε μου...καμια μαγκια δεν υπαρχει να κανω???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οπωσ???τι μου προτεινεισ και απο που θα τον βρω???φευγω ταξιδι την παρασκευη και τον χρειζομαι επειγοντωσ....καποιοσ μια καλη και οικονομικη λυση???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρεπει να προσεξεις με τα μη αυθεντικα γιατι καμια φορα μπορει να δειχνει οτι φορτιζει αλλα να μη φορτιζει ειναι λιγο παραξενο το ξερω αλλα μπορει να συμβει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειναι και τοσο τραγικο μια usb θυρα καπου βρισκεις ...

και δεν χρειάζεται το pc να εχει το πρόγραμμα μεσα για να φορτίσει (τουλάχιστον για την version 2gb που εχω )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειναι και τοσο τραγικο μια usb θυρα καπου βρισκεις ...

και δεν χρειάζεται το pc να εχει το πρόγραμμα μεσα για να φορτίσει (τουλάχιστον για την version 2gb που εχω )

 

το θεμα δεν ειναι η δυσκολια να βρεις usb θυρα το θεμα ειναι πρακτικο, θε τρεχει δλδ στα netcafe να φορτισει ή θα ζηταει χαρες?

 

Επισης το δικο μου εχει φαει περιοδικες φρικες και δε φορτιζε σε pc χωρις το λογισμικο της creative, ενω αλλες φορες το εχω φορτισει απροβληματιστα...

 

απλα πηγαινε σε ενα multirama και παρε ο,τι σε βολεψει ενω αν δεν εχεις προβλημα χρηματων θα σου προτεινα τον αυθεντικο για να εχεις το κεφαλι σου ησυχο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για βοηθηστε με λιγο παιδεσ...να καταλαβω κατι...παιρνω μονο εναν ανταπτορα usb και με το ιδιο το καλωδιακη που ειχε μεσα το ζεν το φορτιζω και ολα μια χαρα???σωστα τα λεω???παρακαλω διορθωστε με αν κανω λαθοσ...παντωσ ειναι κορυφη μαγκεσ....εχω παθει πλακα...ζαλιστικα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι υπαρχουν φορτιστες που μπαινουν στην πριζα και βγαζουν εξοδο usb συνδεεις το καλωδιακι και με λυγη τυχη εισαι οκ, υπαρχουν και φορτιστες που βγαζουν απευθειας το καλωδιακι που μπαινει στο zen σου, επιλεγεις ο,τι σ αρεσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...