Προς το περιεχόμενο

Benchmarking ... Let's see how good we are ... ;)


george_o/c

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, akoinonitos είπε

κλαιν... εγω θα τα αφηνα, ετοιμαζεις την καρτα για νερο?

Οχι ακομα,δν εχω pc..Πανε 2 βδομαδες απο τοτε π πηγα μην μητρικη για rma κ ουτε νεο δν εχω,θα τους παρω αυριο να δω τι παιζει..Την ανοιξα να την δω πως ειναι ετσι απο περιεργια.. :P  H Αληθεια ειναι οτι το εχει παρακανει η ΕΒΓΑ με την ψυξη των VRM..χαχα!!

Επεξ/σία από aOUaS88
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, aOUaS88 είπε

Οχι ακομα,δν εχω pc..Πανε 2 βδομαδες απο τοτε π πηγα μην μητρικη για rma κ ουτε νεο δν εχω,θα τους παρω αυριο να δω τι παιζει..Την ανοιξα να την δω πως ειναι ετσι απο περιεργια.. :P  H Αληθεια ειναι οτι το εχει παρακανει η ΕΒΓΑ με την ψυξη των VRM..χαχα!!

Εγω σε 5 μερες ειχα την καινουρια σπιτι ,για ριξε κανα τηλεφωνο γτ μπορει να κανουν τα κοροιδα μπας και γλυτωσουν το πιστωτικο

Επεξ/σία από akoinonitos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, akoinonitos είπε

Εγω σε 5 μερες ειχα την καινουρια σπιτι ,για ριξε κανα τηλεφωνο γτ μπορει να κανουν τα κοροιδα μπας και γλυτωσουν το πιστωτικο

Eδω με πηραν μετα απο μια βδομαδα να μου πουν οτι τοσο καιρο δν ειχαμε cpu να την δοκιμασουμε,ενω τους ειχα τονισει 2-3φορες "να σας αφησω κ το cpu μου καλου κακου" οχι μου λενε δν χρειαζεται..Αν αυριο που θα τους παρω τηλ αρχισουν κ μ λενε τα δικια μου θα τους βγαλω στην φορα εδω στο insomnia  :P  xaxa

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, aOUaS88 είπε

Eδω με πηραν μετα απο μια βδομαδα να μου πουν οτι τοσο καιρο δν ειχαμε cpu να την δοκιμασουμε,ενω τους ειχα τονισει 2-3φορες "να σας αφησω κ το cpu μου καλου κακου" οχι μου λενε δν χρειαζεται..Αν αυριο που θα τους παρω τηλ αρχισουν κ μ λενε τα δικια μου θα τους βγαλω στην φορα εδω στο insomnia  :P  xaxa

Α δεν την εστειλαν στο service της asus? πες μου οτι ηταν απο το κιτρινομαγαζο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, akoinonitos είπε

Α δεν την εστειλαν στο service της asus? πες μου οτι ηταν απο το κιτρινομαγαζο?

Θα την δει μαλλον ο τεχνικος του μαγαζιου πρωτα ,που απο τι τον εκοψα εγω κ εσυ ξερουμε περισσοτερα απο αυτον κ μετα αν δν γινει επισκευη η αντικατασταση θα μου δωσουν πιστοτικο,αλλα θα τους πω για επιστροφη χρηματων..

Οχι δν ηταν το κιτρινομαγαζο,ισα ισα απο αυτος δν ειχα ποτε παραπανο..Για μενα εχουν καλο support..

Επεξ/σία από aOUaS88
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, mcrae13 είπε

Έτσι ακριβώς είναι Μπάμπη. Overall εμπειρία ίδια έχεις με 1080ti ή 2080

Stock μπουστάρω 2037 bro...Ειναι καλό το τσιπάκι,σκέψου οτι τα 2037 τα έχει με 0.950v

Απλά ρώτησα διότι stock boostaro στα 1980mhz ........ήθελα να δω clock for clock σε αναφορά απόδοσης που βρίσκεται η turing με pascal bro.........Είπαμε η 1080ti που έχεις είναι η καλύτερη αερόψυκτρη (μην μας ακούσει κανένας Σπαρτιάτης) του forum για μένα......B)

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, BabisTs είπε

Είπαμε η 1080ti που έχεις είναι η καλύτερη αερόψυκτρη (μην μας ακούσει κανένας Σπαρτιάτης) του forum για μένα......B)

Καλύτερη απο αυτή που έχω είναι, και εγώ αυτο του είπα :P

Το νερό βοηθάει βέβαια, και δεν έχω παράπονο :D

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, FORIS78 είπε

ενα firestrike με το συστημα της υπογραφης

cpu-5ghz----gpu 2038 core/6000 mem

https://www.3dmark.com/fs/16809490

3.png

bro !! κατεβασε το τελευταιο system info !!!

😃

ζωχψωψω.JPG

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

Light κλόκια σε gpu.......

Shadow Of The Tomb Raider

cpu: 5.0ghz

Ανάλυση: 1080P & ρυθμίσεις από εδώ (guru3d pack)

https://www.guru3d.com/articles_pages/shadow_of_the_tomb_raider_pc_graphics_performance_benchmark_review,3.html

135fps (+10 fps ή +8% από stock που έρχεται από asus  και δεν είναι ακόμα τερματισμένη η μικρή 2080.....έχει να δώσει και άλλο)

 

1706992552_.png.e4583dc4a64fb4e523e8f0ed55836954.png

Επεξ/σία από BabisTs
  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, BabisTs είπε

Light κλόκια σε gpu.......

Shadow Of The Tomb Raider

cpu: 5.0ghz

Ανάλυση: 1080P & ρυθμίσεις από εδώ (guru3d pack)

https://www.guru3d.com/articles_pages/shadow_of_the_tomb_raider_pc_graphics_performance_benchmark_review,3.html

135fps (+10 fps ή +8% από stock που έρχεται από asus  και δεν είναι ακόμα τερματισμένη η μικρή 2080.....έχει να δώσει και άλλο)

1706992552_.png.e4583dc4a64fb4e523e8f0ed55836954.png

Toumpanitos !!!!💪

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...