Προς το περιεχόμενο

Benchmarking ... Let's see how good we are ... ;)


george_o/c

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιζει κατι με το αποτελεσμα η ειμαι οκ? μηπως τρωει κανα μπουκαλι απο επεξεργαστη.. εψαξα στο νετ δεν βρηκα καποια αλλα bench στα 1680 γι αυτο ρωταω εδω :P ekosd1.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιζει κατι με το αποτελεσμα η ειμαι οκ? μηπως τρωει κανα μπουκαλι απο επεξεργαστη.. εψαξα στο νετ δεν βρηκα καποια αλλα bench στα 1680 γι αυτο ρωταω εδω :P

H κάρτα στόκ παίζει ε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Andreas112

Διστυχος σε 1680 χ 1050 δεν εκμεταλευσε στα μεγιστα την κάρτα γραφικών σου μια και παίζει και μεγάλο ρόλο ο cpu.

Αν ανεβάσεις συχνότητα στον cpu θα δεις θεωρώ καλύτερο σκορ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σορυ το ποστ εγινε απο αλλο acc που ειχε μεινει logged στο pc μου απο φιλο. ναι η καρτα ειναι στοκ μεν, αλλα ο επεξεργαστης δεν φενεται να μπορει να παει αλλο χωρις +volt.. ειναι στα πλανα μια οθονη η αληθεια ειναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παλι την ιδια μαμακια εκανα. οτινανε! λοιπον μεχρι 3.8 τον εχω παει με να ειναι stable σε 10 runs intelburntest αλλα στο bfbc2 παρεδιδε πνευμα μετα απο καμια ωρα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παλι την ιδια μαμακια εκανα. οτινανε! λοιπον μεχρι 3.8 τον εχω παει με να ειναι stable σε 10 runs intelburntest αλλα στο bfbc2 παρεδιδε πνευμα μετα απο καμια ωρα..

 

To unigene να το τρέχεις με normal tessalation, oχι extreme γιατι σε γονατιζει....

Δες μερικές σελίδες πίσω τι settingw χρησιμοποιούν οι περισσότεροι και βάλε τα ίδια!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το συστημα της υπογραφης μου και ολα με της εργοστασιακες ρυθμισεις μπορει καποιος να μου πει αν ειναι καλα τα scores μου στα παρακατω benchmarks καθως και οι θερμοκρασιες??

 

Unigine Heaven

clipboard01tiv.th.jpg

clipboard02ac.th.jpg

 

3D Mark Pro 06

clipboard01rvr.th.jpg

 

PC Mark 7

clipboard01hb.th.jpg

 

Cinebench 11.5

cinebenchr11564bitresul.th.jpg

 

Everest

everestultimateeditionc.th.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...