Προς το περιεχόμενο

P910i!!


Mik-1-s

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κάνοντας update το λογισμικό του, πάνω στην εγκατάσταση κόλλησε το update service της Ericsson (ΤΟ ΚΕΡΑΤΟ ΜΟΥ!!) με αποτέλεσμα το κινητό να μην μπορεί να ανοίξει για να ξαναπεράσω το λογισμικό του. Έχει κάποιος καμιά ιδέα πως μπορώ να ξαναπεράσω το πρόγραμμα κ να σώσω το κινητό??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνοντας update το λογισμικό του, πάνω στην εγκατάσταση κόλλησε το update service της Ericsson (ΤΟ ΚΕΡΑΤΟ ΜΟΥ!!) με αποτέλεσμα το κινητό να μην μπορεί να ανοίξει για να ξαναπεράσω το λογισμικό του. Έχει κάποιος καμιά ιδέα πως μπορώ να ξαναπεράσω το πρόγραμμα κ να σώσω το κινητό??

 

Φιλε καλησπερα. Απο όσα ξερω, δεν υπάρχει λόγος ανησυχιας. Απλα προσπάθησε να ξανακάνεις την διαδικασια απο την αρχη. Δεν στην περιγραφω γιατι δεν εχω το P910 αλλα το P990, αλλα νομιζω πανω κατω ειναι η ιδια... βγαζεις μπαταρια, την ξαναβαζεις, κρατας πατημενο το πληκτρο C και συνδεεις το καλωδιο usb ενω εχεις ανοιξει το SEUS.

Καλη επιτυχια... :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά στο P910i δεν χρειάζεται να κρατάς πατημένο το c και συνδέεται με το Dock DSS-25 και όχι απευθείας με USB στον υπολογιστή. Όταν πάει να κάνει αναγνώριση συσκευής το update service σταματάει εκεί και δεν προχωράει γιατί προσπαθεί να ανοίξει την συσκευή, αλλά έχει μπλε οθόνη. Αν έχει κανείς καμιά ιδέα ας μας πει!!! Please.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...