Προς το περιεχόμενο

Router Wireless


ntg_net

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ψαχνω για ενα καλο router για το σπιτι με 4 lan και παρα πολυ καλο QOS manager interface. Να εχει τουλαχιστων 802.11b/g ( αν εχει και Draft 802.11n ακομα καλυτερα )

Υποστήριξη Δυναμικού DNS

 

Τι προτεινετε ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kai go sou pritino to wag200g pou eipe o poulinos to douleuo arketo kairo tora.einai arketa kalo.tora gia qos den tha dis kai telio apotelesma me modem/router pou kanei 60-100 euro vale to net limiter pou kati kanei kai auto ana efarmogi.to draft n den to protino kai go kai min ksexnas theli kai kartes asirmates gia na paiksi antistoixa .me to g eisai mia xara.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kai go sou pritino to wag200g pou eipe o poulinos to douleuo arketo kairo tora.einai arketa kalo.tora gia qos den tha dis kai telio apotelesma me modem/router pou kanei 60-100 euro vale to net limiter pou kati kanei kai auto ana efarmogi.to draft n den to protino kai go kai min ksexnas theli kai kartes asirmates gia na paiksi antistoixa .me to g eisai mia xara.

 

ligo noris gia n akoma pisteuo.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kai go sou pritino to wag200g pou eipe o poulinos to douleuo arketo kairo tora.einai arketa kalo.tora gia qos den tha dis kai telio apotelesma me modem/router pou kanei 60-100 euro vale to net limiter pou kati kanei kai auto ana efarmogi.to draft n den to protino kai go kai min ksexnas theli kai kartes asirmates gia na paiksi antistoixa .me to g eisai mia xara.

 

netlimiter δεν μου κανει.

Ξεχασα να πω οτι ειναι για το σπιτι το οποιο ειναι διοροφο.

Στο δικτυο εχω ενα Linksys router (αυτο 8α αλλαξω) ενα zyxel AP , Playstation3 , MacBookPro και το PC μου.

Θελω να ελενγχω το bandwidth που προς το PS3 και MacBookPro τα οποια τα χρησιμοποιουν αδερφια και γονεις.

 

Τελικα κατεληξα προς το USR9113 Wireless Ndx ADSL2+ Gateway

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...