Προς το περιεχόμενο

Πρόγραμμα για αποκοπή-αντιγραφή video από κάποιο site


lazoras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΙΔΙΑ, ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΣΑΦΗΣ, ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΞΟΙΚΕΙΩΜΕΝΟΣ ΜΕ ΤΑ ΤΩΝ ΠΙΣΙ.

Θυμάμαι που ένας φίλος μου, μου ειχε δειξει ένα προγραμμα που ανοιγες ένα παραθυρο (όπως περιπου γινεται στο acrobat reader, με το πραθυρο επιλογης κειμένου ή φωτογραφίας για αποθηκευση στο clipboard) και έκανες επιλογη μιας περιοχής ενος σαιτ που ειχε είτε βιντεο είτε φωτογραφία και το έκανες αντιγραφή.

υπάρχει καποιο τετοιο προγραμμα που μπορεις να παρεις ενα βιντεο απο ενα σαιτ χωρις το url του βιντεο.

δεν ξερω αν το ζητησα σωστα ελπίζω να καταλαβατε για να με βοηθήσετε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιες φορές τα βίντεο κάθε ιστοσελίδας θέλουν διαφορετικά πρόγραμμα για να τα κάνεις download. Πιστεύω ότι αν έλεγες την ιστοσελίδα που θες να κατεβάζεις θα βοηθηθείς περισσότερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το βιντεο και οι φωτογραφιες ειναι απο ενα σαιτ αυτοκινητοβιομηχανιας (δεν ξερω αν πρεπει να γραψω πια;; ) η οποια παρουσιαζει ενα καινουριο μοντελο της. οταν παταω δεξι κλικ ειτε στο βιντεο ειτε στις φωτογραφιες μου βγαζει τις επιλογες που φαινονται στην εικονα.

 

υπαρχει καποιο προγραμμα που να μπορω να χρησιμοποιησω;;

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΑΔΕΡΦΕ!!

τα βιντεο κατεβηκαν, το προγραμμα που μου προτεινες εσκισε..

τα βιντεο κατεβηκαν σε μορφη .swf και θελω να τα κανω .avi για να επεξεργαστω στο Movie Maker. κατεβαζω ενα δυο προγραματακια, video convert master 8 και το apex video converter super. δεν τα εχω δοκιμασει ακομα αλλα μαλλον κανουν την δουλεια τους. εσυ πιο χρησιμοποιεις για converter;;

 

ΠΑΝΤΩΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...