Προς το περιεχόμενο

αποστολη δεματος αμερικη


pern112

Προτεινόμενες αναρτήσεις

θέλω να στειλω στη mio usa το pda μου για φτιάξιμο εφόσον έχει ακόμα εγγύηση. Φαντάζομαι πληρώνουν αυτοί τα έξοδα αποστολής. Εχει στείλει κανείς δέμα στην αμερική για τα διαδικαστικά?thanx!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι να πληρωσουν αυτοι?

εισαι σιγουρος πως μονο στην αμερικη εχουν customers center?

ειναι σιγουρο πως δεν φτιαχνετε με hard reset?

ή οτι η εγγυηση θα σε καλυψει?

πολλοι στελνουν τους σκληρους στο εξωτερικο δεν αντιμετωπισαν κανενα προβλημα.μαλιστα αν ηταν παλιος τους διναν νεο μοντελο κ το τοποθετουσαν κ σε ειδικο πακετο για την προφυλαξη τ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το γιατί να πληρώσουν αυτοί είναι ένα θέμα όντως, περιμένω ακόμα απάντησή τους. Γιατί σε εγγύηση πληρώνει η εταιρεία αλλά εγώ είμαι εκτός αμερικής. Για να το στείλω θέλουν 80 ευρώ, με τόσα το φτιάχνω και αθήνα. Προσπάθησα να κάνω hardreset (mio p550) αλλά δεν κάνει τίποτα σαν να πέθανε. Μου είπαν απο mio usa ότι είναι os failure γνωστή μετά από εγκατάσταση του patch. Απλά ψάχνω μπας και γλιτώσω την ταλαιπωρία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η DHL για δέμα μέχρι 1 κιλό είναι στα 81 ευρώ!!εχετε να προτεινεται τίποτα άλλο??το πρόβλημα είναι ότι αν το παω αθηνα θέλουν 20 ευρώ να το κοιτάξουν και αν μεν φτιάχνεται δεν πληρώνω τίποτα άλλο. Αν όχι ίσως πρέπει να παει η συσκευή βέλγιο και να πρέπει να πληρώσω επιπλέον λεφτά. Από την άλλη 80 ευρώ είναι εξωφρενικό ποσό.Να μου πεις θέλουν 10 ευρώ μέσα στην ελλάδα. Και όλα αυτά επειδή πέρασα ένα patch απο την επίσημη mio στο pda και μου μπλόκαρε όλο το λογισμικό!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

thanks KWSN θα παω αύριο να ρωτήσω τι γίνεται με τελωνειο κλπ να μην εχω πρόβλημα όταν το στείλω ή γυρίζοντας να μου ζητήσουν τίποτα κερατιάτικα. Εχεις στείλει ποτέ τίποτα για επισκευή αμερική ως προς τα διαδικαστικά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα βαλω το pda στο κουτι του και αυτό σε άλλο μικρό κουτί που έξω πρέπει να γράφω ότι είναι για επιδιορθωση βλάβης σωστα?Και αυτοί όταν το γυρίσουν να γράψουν repaired item για να γλιτωσω το τελωνειο? Και για τι χρονους μιλαμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπηκα και κανεις δεν εχει να πει τίποτα.Είναι σα να πέθανε το μηχάνημα, μόνο λαμπάκια ανάβουν! το πρόβλημα είναι ότι αθήνα πρέπει να πληρώσω γιατί η εγγύηση δεν ισχυει. Να δώσω 20 ευρώ να το δούνε οκ αλλά αν χρειαστεί να πάει στα κεντρικά βέλγιο (που κανείς δεν μπορεί να στο εγγυηθεί ότι δεν θα γίνει) θα πληρώσω μετά μπόλικο φαντάζομαι. Λεω να το στείλω σήμερα αμερική με την ελπίδα να μην έχω πρόβλημα με τελωνείο στο γυρισμό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια επαθα την πλάκα μου. Εστειλα ως συστημένο γράμμα το πακέτο αμερική (650γραμμάρια) από Κρήτη και την επόμενη ημέρα ήταν αμερική! Δεν εχω βέβαια μάθει ακόμα αν το παρέλαβε και η εταιρεία. Και μόνο 10,20 ευρώ όταν αλλού μου ζητούσαν 80 ευρώ!Το δε κορυφαίο ήταν που έστειλα μαιλ στα ελτα να μου πουν που βρίσκεται το πακέτο και την επόμενη ημέρα μου απάντησαν αναλυτικότατα!! μπορεί να καθυστερεί τους λογαριασμούς αλλά σε πακέτα σκίζει:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...