Προς το περιεχόμενο

Samsung 245B VS DELL E248WFP


kostasSTi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είμαι ανάμεσα σε αυτές τις 2 οθόνες. Μέχρι στιγμής, όσες οθόνες samsung έχω πάρει, έχω μείνει ευχαριστημένος. Διαβάζω όμως από τη μια οτι η Dell είναι καλύτερη στο αντικείμενο αλλά με αρκετά προβλήματα σε πάνελ άνω των 19"! Αν έχει κάποιος εμπειρία πάνω στις δύο αυτές οθόνες ας μου πει τη γνώμη του, χωρίς να λάβουμε υπ'όψιν τη διαφορά τιμής. Αν πάλι κάποιοι έχουν αντιμετωπίσει προβλήματα με Dell, ας ακούσουμε την άποψη τους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η 2407WFP που πήρα είναι μια χαρά.

Και άψογο χρόνο απόκρισης,και υπέροχα χρώματα,δεν έχει backlight bleeding,και γενικά τίποτα ελλατωματικό.

 

Τώρα όμως δεν το έχω ψάξει σχετικά με την E248WFP,αλλά με ένα πρόχειρο search βρήκα πως φοράει ΤΝ πάνελ,το οποίο είναι κακό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε θα προτιμούσα ποτέ LG... Πες το κόλλημα, δε θα την πλησίαζα. Την έχω πάρει με κακό μάτι την εταιρία με τα προβλήματα που έχω δει στις οθόνες της. Αυτό με το ΤΝ πάνελ, θα μου κάτσει άσχημα λες? Με τη 226BW είμαι ευχαριστημένος πάντως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

8a sou ka8otan asxhma an den eixes kai phgaines se auto...alla ama to exeis synh8isei den mporw pw kati :-)

 

egw pantws oute metaxeirismeno den pairnw TN monitor (pou exoun pesei sta 100 euro h 19ares)

pes me upervoliko alla einai "way of life" :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, είναι σίγουρα και θέμα συνήθειας... Περισσότερο για παιχνίδια θα πάει το μόνιτορ, γι'αυτό κοιτάζω τη samsung που είναι και σε καλή τιμή. Λογικά δε θα είναι κάπως σαν την 226?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...