Προς το περιεχόμενο

Μαγαζί για ανταλλαγές κινητών?


polakis21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά έχω τα ericsson P900 και P990i και θέλω να πάρω το Ericsson P1.

 

Υπάρχει κανένα μαγαζί που να μπορώ να δώσω αυτά τα 2 κινητά ανταλλαγή και να πάρω το P1?

Και να πληρώσω την διαφορά ξέρω γω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλύτερα προσπάθησε να τα πουλήσεις μόνος σου μέσω e-market, myphone, insomnia, χρυσή ευκαιρία. Αν πας σε αυτούς θα στα πάρουν μισοτιμής ακόμα και άριστα να είναι. Απλά γλυτώνεις από την φασαρία να το κάνεις μόνος σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σωστος ο arial ... το μεγαλο γελιο ειχε πεσει οταν πηγα να πουλησω ενα qtek 8020 οταν ειχε πρωτοβγει και ο εξυπνος ο μαγαζατορας σε ενα μαγαζι της Θεσσαλονικης μου λεει: ...τι μαρκα ειναι αυτη ????δεν θα πουληθει...με 20 ευρω μπορω να το παρω το πολυ πολυ....

σιγα ρε μαστορα χουβαρντα...θα ξοδευτεις:-D:-D:-D:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συμφωνώ κι εγώ, καλύτερα να τα πουλήσεις σε κάποιο site και να πάρεις ένα Π1 μεταχειρισμένο. Εγώ πριν δυο βδομάδες περίπου πήρα ένα στα 320 ευρώ σε άριστη κατάσταση. Το π990 νομίζω θα πιάσει αρκετά λεφτά. Το άλλο όχι και πολλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι τιμες που θα μπορεσεις να τα δωσεις σχετικα ευκολα ,αν ειναι σε αριστη κατασταση , ειναι 180 ευρω για το p990 και 120 για το p900, με αυτα τα χρηματα θα μπορεσεις να παρεις ενα p1i με πολυ λιγη χρηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Παιδιά έχω τα ericsson P900 και P990i και θέλω να πάρω το Ericsson P1.

 

Υπάρχει κανένα μαγαζί που να μπορώ να δώσω αυτά τα 2 κινητά ανταλλαγή και να πάρω το P1?

Και να πληρώσω την διαφορά ξέρω γω?

 

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΣΕ ΠΡΟΛΑΒΑ....ΠΑΝΤΩΣ ΠΟΥΛΑΩ ΕΝΑ Ρ1 ,ΜΟΛΙΣ 2 ΜΗΝΩΝ ΣΕ ΑΡΙΣΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΕ ΟΛΑ ΤΟΥ ΤΑ ΚΟΝΦΟΡ!!! :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...