Προς το περιεχόμενο

10%


magoufisa

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας παιδια .θα ηθελα να ρωτησω αν γνωριζει κανεισ πως γινεται να δωσεισ με το 10% στισ πανελληνιεσ τη δευτερη χρονια.εγω ασ πουμε που φετοσ εβγαλα σχεδον 16 κ θελω να δωσω με το 10% για τη σχολη κινηματογραφου π ειχε 14 κ 6 τι πρεπει να κανω?μπορω να περασΩ? η μηπωσ ο βαθμοσ τησ σχολησ με το 10% ειναι πολυ ψηλοσ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σου magoufisa,νομιζω οτι απλα καταθετεις παλι το μηχανογραφικο σου,με τον περσινο βαθμο.αλλα ειναι πολυ πιο ανεβασμενα τα μορια των σχολων για οσους δινουν με 10% σε σχεση με τους αλλους που εδωσαν κανονικα.τα 14.600 δηλαδη της σχολης κινηματογραφου δυσκολα τα πιανεις με 10%..εκτος βεβαια αν πεσουν παρα πολυ οι βασεις..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για τη σχολη κινηματογραφου

 

κοριτσι μου ενδιαφερεσαι για ηθοποιος? ελα σε μενα που εχω γνωριμιες να σε προωθησω στο χωρο αυτο...

ας κλεισουμε ραντεβου σπιτι μου να σου εξηγησω τις λεπτομεριες....

 

χααχαχαχαχαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτα από όλα τον βαθμό μορίων της κάθε σχολής το διαμορφώνει το τελευταίο άτομο της κάθε σχολής...π.χ. Η σχολή θέλει 20 άτομα που θα μπουν με το σύστημα του "10%" τότε παίρνουν τους πρώτους 20 με την καλύτερη βαθμολογία...(από αυτούς που έχουν επιλέξει την σχολή στο μηχανογραφικό)

δηλαδή αν είσαι τυχερή θα μπεις

 

για να καταταγείς σε κάποια σχολή της προτίμησης σου με το σύστημα του "10%" τότε δεν έχεις τίποτα παραπάνω να κάνεις παρά να πάρεις το περσινό σου μηχανογραφικό και να ακολουθήσεις της οδηγίες...το μόνο που αλλάζει με το περσινό μηχανογραφικό είναι η πρώτη σελίδα συμπλήρωσης των στοιχείων σου (δεν αλλάζει η σελίδα μόνο η επιλογές που σε βάζει να κάνεις στην πρώτη σελίδα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ'οσο ξέρω η βάση της σχολής Κινηματογράφου με το 10% είναι αρκετά υψηλή, νομίζω πάνω από το 18, τουλάχιστον στη Θεσ/νίκη...

Βέβαια δεν χάνεις τίποτα να δοκιμάσεις! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν υπαρχει ελπιδα λοιπον...ειμαι πολυ μπερδεμενη κ ισως ειναι λογω ηλικιας... εχω περασει φυσικοθεραπεια κ ηταν η πρωτη μ επιλογη αλλα κατι μεσα μ μ λεει οτι δν ειμαι προορισμενη γι αυτο..παντα με γοητευε ο κινηματογραφος,το θεατρο..δν ξερω αν εχω την ικανοτητα να κανω κατι απο αυτα αλλα δν θα ηθελα να φτασω κ σε μια ηλικια κ να εχω μετανιωσει για κατι π δεν εκανα επειδη δν το εψαξα αρκετα..επειδη δεν πιστεψα στον εαυτο μ...επειδη δν με πιστεψαν οι αλλοι..φλυαρησα παλι...αυτο π θελω να ρωτησω ειναι αν υπαρχει καποια σχολη εδω στην αθηνα εκτος του μικρου πολυτεχνειου π μπορω να ασχοληθω με θεατρο η κινηματογραφο?επισης αν θελησω να δωσω εξετασεις στο εθνικο θεατρο τι ειδους προετοιμασια χρειαζομαι γιατι αποτι ειδα εινα αρκετα απαιτητικες εξετασεις..ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα επρεπε να ειχες ξεκινησει εδω και καιρο, κατα τη γνωμη μου, τωρα ειναι λιγο αργα.

Μπορεις να πας σε μια θεατρικη ομαδα να δοκιμασεις την τυχη σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχει και η επιλογη του να δωσεις κατατακτήριες..

επισης υπαρχουν και ιδιωτικες σχετικες σχολες...

 

να θυμασαι οτι αν δεν κοιτας εκει που θες να πας θα πας εκει που κοιτας B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...