Προς το περιεχόμενο

Label flash


iron727

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αποκτησα καινουργιο υπολογιστη πριν κανα δυο μήνες και προχθές διαπιστωσα οτι το αντιγραφικό μου υποστηρίζει και label flash...Το έχω που το έχω δεν το δοκιμάζω κιόλας να δω τι θα κάνει...τι θα χρειαστω?? υποθέτω....

 

1.προγραμμα που να υποστηριζει την συγκεκριμενη λειτουργία (παιζει κανά freeware??όχι nero παρακαλω..έχω την εκδοδη 6,,κατι και δεν την αλλάζω με τίποτα).

 

2.Αδειο dvd που να υποστηρίζει label flash (kati fujifilm πηρε το μάτι μου)

 

κατι άλλο ρε παιδιά???σωστα τα ειπα???το αντιγαφικο μου είναι το nec 7173s σε περιπτωση που θα χρειαστει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω το ίδιο ακριβώς (σε IDE όμως).

1.επειδή εγώ το είχα σε retail έκδοση είχε μέσα nero με labelflash support. Ωστόσο νομίζω ότι εδώ θα βρεις μάλλον αυτό που ψάχνεις

2. Απ'ότι ξέρω μόνο τα fujifilm υποστηρίζουν (κρίμα γιατί την έχουν δει μονοπώλιο και είναι πανάκριβα-γύρω στα 2ευρώ νομίζω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από την μεριά που γραφεί data??Δηλαδή θα γράψω ένα cd με τραγούδια και μετά θα εκτυπώσω πάνω στο ίδιο το cd από την μεριά που έγραψα τα τραγούδια???Δεν νομίζω ρε παιδιά...μήπως γυρνάς ανάποδα το cd???Έτσι κάτι μπορεί να γίνετε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kai egw etsi aporousa sthn arxh ,tha valeis kanonika to keno dvdrw(gia aplo cd den kserw)kai tha kaneis ena sxediaki kai tha to typowseis meta otan vgei to dvd ama to koitakseis kato apo fws tha fenete to sxedio pou sxediases,alla epanalamvanw oti h antithesh den einai toso kalh kai to dvd den mporei na xrhsimopoihthei gia data ,apla tha to xeis kai tha to koitas tpt allo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με labelflash μπορείς να γράψεις στην data πλευρά από οποιοδήποτε dvd αλλά στον ίδιο χώρο δε μπορείς να γράψεις δεδομένα μετά. Απλά γράφεις πρώτα τα δεδομένα και σε όσο κενό χώρο επιφάνειας μένει μπορείς να βάλεις κανένα τίτλο.. βέβαια καμιά σχέση δεν έχει με τα fujifilm σε ποιότητα απεικόνισης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από την μεριά που γραφεί data??Δηλαδή θα γράψω ένα cd με τραγούδια και μετά θα εκτυπώσω πάνω στο ίδιο το cd από την μεριά που έγραψα τα τραγούδια???Δεν νομίζω ρε παιδιά...μήπως γυρνάς ανάποδα το cd???Έτσι κάτι μπορεί να γίνετε....

 

Dystixos den pezi to labelflash me cd, mono me dvd.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...