Προς το περιεχόμενο

παιδια βοηθεια,εχω μπλεξει ασχημα,ψαχνω προγραμμα.


hexenlord

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο διευθυντης μου μου ζηταει να του φτιαξω τον υπολογιστη (απο win 98--->σε win xp,format και τα ρεστα.To κανω, ολα καλα,ειχα κανει Backup επαφες,email,αρχεια κτλ μεχρι που με φωναζχει σημερα και μου λεει οτι του λειπει 1 προγραμμα.Δεν μου ειχει αναφερει τιποτα γι'αυτο και τωρα κανει πως δεν καταλαβαινει και μου εχει βαλει το μαχαιρι στο λαιμο.

 

 

Προκειται για να ενα σχετικα παλιο λογιστικο προγραμμα (dos) που λεγεται FRAMES,οποιος ξερει κατι, οτιδηποτε μου σωζει το τομαρι!

 

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε ψυχραιμια,

καταρχας, εψαξες μεσα στο backup που εκανες? ειναι ολικο backup του προηγουμενου συστηματος η απλα αποθηκευσες επαφες mail κλπ?

 

κατα δευτερον, μιας και φανταζομαι οτι ειναι εξεζητημενο το προγραμμα FRAMES, δεν υπαρχει καπου αλλου μεσα στην εταιρεια σου ωστε να το στησεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκανα clean install επομενως ειναι πρακτικα αδυνατο να ανακτισω κατι ετσι?αυτα που αποθηκευσα και που μου ειπε ο διευθυντης ηταν

 

α)αρχεια .pdf, excel, word,fotos

B)επαφες

ψ)ολα τα email του.

 

 

παει τη μ@μησα.

 

 

κανας λογιστης ρε παιδια!help please!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιτα, παντα υπαρχουν ιχνη απο αρχεια μεσα σε εναν δισκο, ακομα και μετα απο format. μπορεις να δοκιμασεις καποιο data recovery software και να σταθεις τυχερος.

 

ενα που ξερω οτι κανει αυτη τη δουλεια ειναι το Get Data Back... αλλα δεν ξερω αν εχει 100% επιτυχια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...