Προς το περιεχόμενο

δίοδος 24Mbps/512 vivodi 150 ευρω μονο


Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://diodos.gsrt.gr/PackagesISP.aspx?isp=22&f=

παρα πολυ καλη προσφορα μου φαινεται αλλα μολις την ειδα και δεν προλαβαινω να την ψαξω πολυ

ειμαι μεσα σε περιοχη που υποστηριζει η vivodi :D (ηλιουπολη)

ξερει κανεις αν θα παρει καμμια παραταση γιατι ληγει στις 30 νοεμβριου?

αυτη η προσφορα ειναι σκετη adsl ε?δεν αλλαζεις παροχο κλπ?

αν εχει κανεις γενικα καμμια ιδεα καμμια γνωμη ασ πει...

 

εχω ακομα 2 μηνες με 768 otenet φοιτητικο για να κανω αιτηση για τη vivodi πρεπει να κόψω της otenet ή μπορω να τις έχω παράλληλά?

 

Η υπηρεσία παρέχεται αποκλειστικά και μόνο στην κατοικία του φοιτητή στην ευρύτερη περιοχή της έδρας του οικείου Τμήματος ή Σχολής.

 

δηλαδη εγω που μενω ηλιουπολη και σπουδαζω πειραια ειμαι μεσα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η προσφορά λήγει στις 30 Νοεμβρίου. Μετά κανείς δεν ξέρει τι θα γίνει, ούτε στην ίδια τη Vivodi.

Η προηγούμενη προσφορά ήταν 129ευρώ για 2Mbit έληγε στις 30/9 και είχε πάρει παράταση μέχρι τις 16/10 (ημέρα εκλογών). Γνωστός μέσα στη Vivodi μου έλεγε οτι μετά ίσως να μην ξαναβγεί καλύτερη προσφορά ή ίσως παραμείνει η ίδια με περισσότερα όμως χρήματα. Οπότε πήγα και αιτήθηκα ανανέωση (είχα ήδη το διοδος της Vivodi στο 1Mbit το οποίο έληγε στις 26/10) πρίν το τέλος του Σεπτέμβρη. Ακριβώς μετά τις εκλογές, ημέρα Δευτέρα 17/10 σκάει η τρέχουσα προσφορά και εγώ αναγκάστηκα να κάνω συμπληρωματική κατάθεση ποσού για να μπώ τελικά στο Diodos 24Mbit και όχι στα 2Mbit.

Θέλω να καταλήξω στο ότι κανείς δεν ξέρει αν η τρέχουσα προσφορά θα πάρει παράταση ή αν θα βγεί καινούρια με ευνοϊκότερους ή χειρότερους όρους, ούτε οι εργαζόμενοι της ίδιας της εταιρίας.

 

Πάντως 1 μήνα τώρα που παίζω στα 24Mbit (συγχρονίζω στα 15,5Mbit - κέντρο Καλλιθέας) είμαι απόλυτα ικανοποιημένος. Απο γρήγορες συνδέσεις (πχ ntua.gr) κατεβάζω ακόμα και με 1,4MB/sec.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ αναβάθμησα την παλιά μου (1/256) σε 24/512

έληγε ο χρόνος και με την πληρωμή αναβαθμήστικε σε ADSL2+

 

χρονίζω στα 8mbps και τα πιάνει μια χάρα, και σταθερή είναι (την έχω λίγες μέρες όμως)

 

είναι μόνο ιντερνετ, και θες και μοντεμ ικανό για adsl2+

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

thanx gia tis apantiseis kserei kaneis giavto?

 

εχω ακομα 2 μηνες με 768 otenet φοιτητικο για να κανω αιτηση για τη vivodi πρεπει να κόψω της otenet ή μπορω να τις έχω παράλληλά?

vasika xreiamzetai na kopso tin otenet eite gia na kano aitisi eite gia na mou energopoii8ei meta?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

de ginetai telika prpei na kopso tin alli kai den prolabaino mexri avrio gia na kano aitisi sto diodos

vasika skeftomai na kano me tis aderfis mou pou einai ki avti foititria

8a ginei lete i 8a iparksei kapoio problima epeidi iparxei idi sto idio tilefono ?

poli berdema

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...