Προς το περιεχόμενο

Διακοπή format


xania4ever

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν παιδιά καλημέρα, έχω μια απορία.Τι θα γίνει αν διακοπεί ένα φορμάτ στη μέση θα χαλάσει ο σκληρός?Ρωτάω γιατί μου έχουν δώσει ένα cd με τα windows xp sp2.Εχω αυθεντικό το cd του sp1 αλλά θέλω να βάλω sp2 και επειδή αν το κάνω με update 'εχω προβλήματα μετά έτσι θέλω να τα ξαναπεράσω.Και επειδή δεν είμαι σίγουρος αν αυτό το cd που μου έδωσαν το cd key που έχει θα δουλεύει μπορεί να χρειαστεί να κόψω την εγκατάσταση στο σημείο που ζητάει το cd -key.Οπότε τι θα γίνει πχ αν κόψω εκεί την εγκατάσταση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

file mou mhn anushxeis.ayto poy ua kaneis gia na sygoyreyths einai na baleis to cd me ta sp2 eno eisai mesa sta windows kai molis treksei tha pathseis "EGATASTASH TWN WINDOWS". To proro pou tha soy zhthsei einai to seirial key.grapse to kai an to dextei tote pata cancel kai stamata thn egatastash. Me auton ton tropo blepeis an einai sostos o kodikos pou exeis kai den sbineis tipota apo to pc sou. meta gia na ta eggatasthseis kanonika kaneis thn gnosth methodo tou format sbhnontas to pc exontas mesa to cd kai ton ksana anoigeis.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...