Προς το περιεχόμενο

Προγράμματα CRM


ulikante

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 1 χρόνο αργότερα...

Μία πολύ καλή Ελληνικ'η εφαρμογή CRM ειναί το CORMOS της Real Dimension Soft (http://www.rds.gr).

 

Είναι ένα πολύ καλό εργαλείο ιδανικό για της Ελληνικές επιχειρήσεις.

 

Το Cormos δεν είναι δωρεάν. Διαθέτει διάφορα module τα οποία χρεώνονται όπως επίσης πρέπει να διαθέτεις συμβόλαιο υποστήριξης (Όπως κάνουν οι περισσότερες εταιρίες λογισμικού στην Ελλάδα)για ώστε να διαθέτεις πρόσβαση στις τελευταίες αναβαθμίσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hello guys

 

Το sugar πλέον είναι trial ή buy it,

 

ξέρετε κάποιο αξιόλογο free που να μην είναι και on-line έτσι ώστε να μην μας κλέβουν το πελατολόγιο;

 

Ο θείος δε μπορεί να στο φέρει; :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πειρατικό CRM; :rolleyes: Και το πρόστιμο αν τυχόν γίνει έλεγχος λογισμικού στην επιχείρηση που δουλεύει ο φίλος, ποιος θα το πληρώσει; Ο «θείος» του ο "hacker";

 

 

BWolfgr, ρίξε μία ματιά στο vtiger CRM που ξεκίνησε ως fork του Sugar. Επίσης, μερικά γνωστά open source προγράμματα που προσφέρουν και CRM λειτουργικότητα είναι τα Compiere, Adempiere, Open ERP, ERP5.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καινοτομικό σύστημα διαχείρισης πελατειακών σχέσεων (CRM) που καλύπτει όλες τις ενέργειες των τμημάτων Πωλήσεων, Marketing και Εξυπηρέτησης Πελατών, συλλειτουργεί πλήρως με το ERP, δημιουργώντας ένα ενιαίο περιβάλλον διαχείρισης και λειτουργίας και προσφέρει τη συνολική εικόνα της επιχείρησης σε πραγματικό χρόνο.

 

Όλα τα καλά πράγματα όμως πρέπει να τα πληρώσεις.

Entersoft CRM Brochure

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχω δουλέψει το entersoft, πολύ καλό και στο κομμάτι το ERP και το CRM, φυσικά και θα πλήρωνα και πρόγραμμα και συμβόλαιο υποστήριξης αν είχα μια κερδοφόρα επιχείρηση αλλά επειδή είμαι στα σκαριά θέλω να ξεκινήσω με κάτι free,

 

Πειρατικό δεν θέλω να βάλω, για το ενδεχόμενο ελέγχου αλλά και για να έχω το κεφάλι μου ήσυχο καθώς πολλές φορές τα πειρατικά έχουν μέσα τους trojan, malware, adware, και διάφορα ύποπτα καθώς επίσης και μπορεί κάποια στιγμή να σταματήσουν να δουλεύουν.

 

Τα open source μου φαίνονται μια χαρά γι αυτά που θέλω να κάνω,

 

Αυτή την στιγμή κατεβάζω αυτά που μου προτείνατε και αργότερα θα σας πω εντυπώσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ή hacker it....

no no no, bad bad

 

Παλιότερα είχα ακούσει καλά λόγια για το vTiger. Για ρίξε και σε αυτό μια ματιά.

 

Ρε σεις, το SugarCRM έχει community edition (open source).

http://www.sugarcrm.com/crm/download/sugar-suite.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...